WAŻNE
Kryzys w malinach (Lipiec 16, 2018 12:00 pm)
Ukraińska sztuka video w Galerii Labirynt (Lipiec 16, 2018 10:04 am)
Dyplomanci mają głos (Lipiec 13, 2018 1:48 pm)
Będzie nowy śmigłowiec (Lipiec 13, 2018 9:22 am)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Lato w Mieście w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Czerwiec 23 - Sierpień 31

Lato w Bibliotece

CZERWIEC

25 czerwca – poniedziałek
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 – zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne: „Świecące w ciemnościach – ryby głębinowe”  – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 14.00 – 16.00 – zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

26 czerwca – wtorek
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 – zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 13.00 – 14.30 – gry planszowe, komputerowe, plenerowe – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16

27 czerwca – środa
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 – zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 13.30 – 15.00 – „Warsztaty improwizacyjne dla młodzieży” (od 12 lat – grupa 10 osób) – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 14.00 – 16.00 – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

28 czerwca – czwartek
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 – zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 13.00 – 14.30 – gry planszowe, komputerowe, plenerowe – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16

29 czerwca – piątek
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 – zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne: „Mówiący ptak – papuga” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 14.00 – 16.00 – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

LIPIEC

2 lipca – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne,  kreatywne warsztaty literackie,  eksperymenty z nauką,  gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11:00 -12:00 – Australia – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 13.00 – „Wakacyjne podróże po pierwszych niepodległych miastach Polski – Tarnów” – Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
godz. 12.00 – 13.30 – warsztaty plastyczne –  Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28 – 
zapisy pod nr telefonu 81 525 86 44
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe –  Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne: „Zmiennokolorowa jaszczurka – kameleon” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 – zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

3 lipca –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11A
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Kwiaty polskie” ciekawostki botaniczne – prezentacja multimedialna przygotowana przez Renatę Kupiść – Filia nr 39, ul. Głuska 138 Lublin –
zapisy pod nr telefonu 81 532 05 29
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – –  Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 14.30 – gry planszowe, komputerowe, plenerowe – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16

4 lipca – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul.  Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 – zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce”  – zajęcia literackie – Filia nr 19,  ul. Kunickiego 89
godz. 11:00 – 12:00 – Parki Narodowe USA – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 13.00 – „Wakacyjne podróże po pierwszych niepodległych miastach Polski – Kraków” – Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
godz. 11.30 – 13.30 – „Edukacja przez sztukę” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne: „Owady świecące nocą – świetliki” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

5 lipca – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 12.00 – tematyczne zajęcia dla dzieci przedszkolnych, „Podróżowanie po ekranie – stolice Europy” – tablica dotykowa – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 11.00 – Bajkoterapia i zajęcia plastyczne dla dzieci – Filia nr 39, ul. Głuska 138  –
  zapisy pod nr telefonu 81 532 05 29
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 11.00 – 13.00 – głośne czytanie książek, gry i zabawy ruchowe, twórcze zabawy metodą kolażu –  Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.30 – 13.30 – „Edukacja przez sztukę” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 14.30 – gry planszowe, komputerowe, plenerowe – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

6 lipca – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie,  eksperymenty z nauką,  gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 9 294
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 13.00 – „Wakacyjne podróże po pierwszych niepodległych miastach Polski – Zakopane” – Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne: „Cudownie zmieniający się świat natury – pory roku” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

9 lipca – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –  zapisy pod nr telefonu 813-110-009
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie, eksperymenty z nauką, gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.30 – 11.30 – „Kwiaty w poezji Juliana Tuwima” – prelekcja i warsztaty plastyczne – Filia nr 39, ul. Głuska 138 –
zapisy pod nr telefonu 81 532 05 29
godz. 11.00 – 12.00 – Norwegia – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 13.00 – „Wakacyjne podróże po pierwszych niepodległych miastach Polski – Wolne Miasto Gdańsk” – Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
godz. 12.00 – 13.30 – warsztaty plastyczne –  Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28 – 
zapisy pod nr telefonu 81 525 86 44
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 – zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

10 lipca –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową- Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 9 294
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28

11 lipca – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce”  – zajęcia literackie – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Rosja – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 17.00 – warsztaty kulturalne dla dzieci organizowane przez Fundację Hesperos – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 11.00 – 13.00 – „Wakacyjne podróże po pierwszych niepodległych miastach Polski – Gniezno” – Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
godz. 11.30 – 13.30 – „Edukacja przez sztukę” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 13.30 – 15.00 – „Warsztaty improwizacyjne dla młodzieży” (od 12 lat – grupa 10 osób) – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

12 lipca – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 12.00 – „Na wagę uczuć” – zajęcia interaktywne na podstawie „Wielkiej księgi emocji” dla podopiecznych MOPR – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.00 – 11.00 – Bajkoterapia i zajęcia plastyczne dla dzieci – Filia nr 39, ul. Głuska 138  – 
zapisy pod nr telefonu 81 532 05 29
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 11.00 – 13.00 – głośne czytanie książek, gry i zabawy ruchowe,  malowanie farbami – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.00 – 13.00 – „Wakacyjne podróże po pierwszych niepodległych miastach Polski – Warszawa” – Filia nr 38, ul. Relaksowa 25
godz. 11.30 – 13.30 – „Edukacja przez sztukę” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

13 lipca – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie, eksperymenty z nauką, gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 17.00 – warsztaty kulturalne dla dzieci organizowane przez Fundację Hesperos – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

16 lipca – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 13.00 –  warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie, eksperymenty z nauką, gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Tajwan – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 12.00 – 13.30 –  Planety pana Mikołaja – rysowanie planet w oparciu o albumy ze zbiorów biblioteki – Filia nr 6, ul. Poniatowskiego 4
godz. 12.00 – 13.30 – warsztaty plastyczne – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 86 44
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 12.00 – 13.00 – „Kwiaty z bibuły” – warsztaty plastyczne – Filia nr 39, ul. Głuska 138 –
zapisy pod nr telefonu 81 532 05 29
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

17 lipca –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 12.00 – 13.30 – „Pali się” – czytanie wierszy Jana Brzechwy z podziałem na role – Filia nr 6, ul. Poniatowskiego 4
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28

18 lipca – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.30 – 12.00 – Zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce”  – zajęcia literackie – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Indie – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 17.00 – warsztaty kulturalne dla dzieci organizowane przez Fundację Hesperos – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81525 64 39
godz. 12.00 – 13.30 –  Pacynka dla początkujących – zajęcia plastyczne – Filia nr 6, ul. Poniatowskiego 4
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 13.30 – 15.00 – „Warsztaty improwizacyjne dla młodzieży” (od 12 lat – grupa 10 osób) – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

19 lipca – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 12.00 – warsztat krajoznawczy „Z mapą w plecaku”  dla dzieci i młodzieży ze Świetlicy – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.00 – 11.00 – Bajkoterapia i zajęcia plastyczne dla dzieci – Filia nr 39, ul. Głuska 138  – 
zapisy pod nr telefonu 81 532 05 29
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 11.00 – 13.00 – głośne czytanie książek, gry i zabawy ruchowe,  malowanie na szkle – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 12.00 – 13.30 – Drogi do niepodległości Polski – turniej gier planszowych – Filia nr 6, ul. Poniatowskiego 4
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

20 lipca – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie, eksperymenty z nauką, gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 17.00 – warsztaty kulturalne dla dzieci organizowane przez Fundację Hesperos – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

23 lipca – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 14.00 – półkolonie organizowane we współpracy z Parafią pw. Niepokalanego Poczęcia NMP – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.00 – 13.00 –  warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie, eksperymenty z nauką, gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 12.00 – Alaska – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 12.00 – 13.30 – warsztaty plastyczne –  Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28 – 
zapisy pod nr telefonu 81 525 86 44
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

24 lipca –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.00 – 14.00 – półkolonie organizowane we współpracy z Parafią pw. Niepokalanego Poczęcia NMP – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową- Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28

25 lipca – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce”  – zajęcia literackie – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Nowy Jork – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 17.00 – warsztaty kulturalne dla dzieci organizowane przez Fundację Hesperos – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 13.30 – 15.00 – „Warsztaty improwizacyjne dla młodzieży” (od 12 lat – grupa 10 osób) – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

26 lipca – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 12.00 – warsztat teatralny „Kurtyna w górę” dla dzieci i młodzieży ze Świetlicy  – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.00 – 14.00 – półkolonie organizowane we współpracy z Parafią pw. Niepokalanego Poczęcia NMP -Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 12.30 – warsztaty literacko-plastyczne – Filia nr 18, ul. Głęboka 8A
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

27 lipca – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 9.00 – 12.00 – Turniej konsolowy Fifa, z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – zajęcia plastyczne, literackie i komputerowe – Filia nr 17, ul. Przyjaźni 11 A
godz. 10.00 – 14.00 – półkolonie organizowane we współpracy z Parafią pw. Niepokalanego Poczęcia NMP -Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.00 – 13.00 – warsztaty plastyczne, kreatywne warsztaty literackie, eksperymenty z nauką, gry planszowe, zabawy zespołowe – Filia nr 40, ul. Sławin 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 511 10 76
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 11.00 – 17.00 – warsztaty kulturalne dla dzieci organizowane przez Fundację Hesperos – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

30 lipca – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – Tajemnicze poniedziałki – warsztaty poświęcone twórczości Martina Widmarka – Filia nr 8, ul. Zuchów 2
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Hawaje – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne „Kolorowe zjawisko optyczne – tęcza” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

31 lipca –  wtorek

godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową- Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.00 – 13.00 – zajęcia plastyczno-edukacyjne „ABC regionów Polski” – Filia nr 9, ul. Krańcowa 106
godz. 12.00 – 14.00 – gry planszowe – Filia nr 28, ul. Nadbystrzycka 28
godz. 13.00 – 14.30 – gry planszowe, komputerowe, plenerowe – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16

SIERPIEŃ

1 sierpnia – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – Naukowe środy – eksperymenty naukowe dla dzieci – Filia nr 8, ul. Zuchów 2
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11:00-12:00 – Niemcy – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 13.00 – 14.30 – warsztaty plastyczne – „Roślina żyjąca na pustyni – kaktus” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 13.30 – 15.00 – „Warsztaty improwizacyjne dla młodzieży” (od 12 lat – grupa 10 osób) – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 15.30 – 17.00 – zajęcia plastyczne: „Płaskie origami z kółek” – Filia nr 26 ul. Leonarda 16 – zapisy pod nr telefonu 81525 64 39
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

2 sierpnia – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – „Posłuchajcie opowieści” –  wspólne słuchanie wybranych tytułów dostępnych w bibliotece audiobooków – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.30 – 12.00 – „Zagraj z nami – gry planszowe” – konstruujemy własną grę planszową- Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 11.30 – 13.30 – Zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 13.00 – 14.30 –  gry planszowe, komputerowe, plenerowe – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

3 sierpnia – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 12.00 – Zakręcone piątki – warsztaty plastyczne na podstawie twórczości Herve’a Tulleta – – Filia nr 8, ul. Zuchów 2
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 12.00 – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 29, ul. Kiepury 5 –
zapisy pod nr telefonu 81 741 92 94
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.30 – 13.30 – zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –  z
apisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6
godz. 13.00 – 14.30 –  warsztaty plastyczne: „Śpiąca góra – wulkan” – Filia nr 25, ul. Sympatyczna 16
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 15.30 – 17.00 – zajęcia plastyczne: „Papierowe rozety i wachlarze” – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81525 64 39
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

6 sierpnia – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 12.00 – Tajemnicze poniedziałki – warsztaty poświęcone twórczości Martina Widmarka – Filia nr 8, ul. Zuchów 2
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Floryda – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.30 – 13.30 – Zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

7 sierpnia – wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 11.30 – 13.30 – zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00-14.00 – zajęcia plastyczne „Świat kredki” – Filia nr 3, ul. Hutnicza 20a
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6

8 sierpnia – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – Naukowe środy – eksperymenty naukowe dla dzieci – Filia nr 8, ul. Zuchów 2
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce”  – zajęcia literackie – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11:00-12:00 – Włochy – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.30 – 13.30 – zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 – z
apisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 15.30 – 17.00 – zajęcia plastyczne: „Quillingowe pocztówki z wakacji” – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 16.00 – 18.00 – gry planszowe, puzzle – Filia nr 3, ul. Hutnicza 20a
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

9 sierpnia – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – „Posłuchajcie opowieści” –  wspólne słuchanie wybranych tytułów dostępnych w bibliotece audiobooków – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 11.00 – 13.00 – głośne czytanie książek, gry i zabawy ruchowe,  twórcze wykorzystanie papieru i tektury –  Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.30 – 13.30 – zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15- 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

10 sierpnia – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – Zakręcone piątki – warsztaty plastyczne na podstawie twórczości Herve’a Tulleta – Filia nr 8, ul. Zuchów 2
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 18.00 – zajęcia rekreacyjno-sportowe: tenis stołowy oraz piłkarzyki – Filia nr 37, ul. Bazylianówka 85
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.30 – 13.30 – Zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 13.00 – 15.00 – „Wakacje z książką w Bibliotece – Pytalscy w poszukiwaniu tajemnic” – Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 02
godz. 15.30 – 17.00 – zajęcia plastyczne: „Kolorowe rybki origami” – Filia nr 26, ul. Leonarda 16 –
zapisy pod nr telefonu 81 525 64 39
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

13 sierpnia – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 1,3 ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Szkocja – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.30 – 13.30 – zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

14 sierpnia –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 10.00 – 12.00 – Wakacyjna przygoda w dżungli – tworzenie gry „Jungle” – zajęcia literacko-plastyczne” – Filia nr 34,  ul. Judyma 2a –
zapisy pod nr tel 81 466 59 12
godz. 11.30 – 13.30 – zajęcia plastyczne i teatralno-literackie dla dzieci w wieku około 6 – 12 lat  –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6

16 sierpnia – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – „Posłuchajcie opowieści” –  wspólne słuchanie wybranych tytułów dostępnych w bibliotece audiobooków – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.30 – 14.00 – „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

17 sierpnia – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13 ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7


20 sierpnia – poniedziałek

godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 11:00-12:00 – Peru – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 14.00 – 16.00 –  Zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

21 sierpnia –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 11.00 – gry planszowe – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” -zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 12.00-14.00 – zajęcia plastyczne „Świat kredki” – Filia nr 3, ul. Hutnicza 20a
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6

22 sierpnia – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce” – zajęcia literackie – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Kanada – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 16.00-18.00 – gry planszowe, puzzle – Filia nr 3, ul. Hutnicza 20a
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

23 sierpnia – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – „Posłuchajcie opowieści” –  wspólne słuchanie wybranych tytułów dostępnych w bibliotece audiobooków – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 11.00 – 13.00 – głośne czytanie książek, gry i zabawy ruchowe,  malowanie farbami witrażowymi –  Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 –
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09


24 sierpnia – piątek 
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Podążać za marzeniami – podróże nie tylko z blondynką”. Prezentacja najpoczytniejszych publikacji z literatury podróżniczej – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

27 sierpnia – poniedziałek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Historia Polski w legendach i podaniach” – zajęcia literacko-plastyczne – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11.00 – 12.00 – Egipt – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 14.00 – 16.00 –  zajęcia plastyczne – Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

28 sierpnia –  wtorek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.00 – 12.00 – gry planszowe i komputerowe, zabawy manualne z użyciem interaktywnej tablicy dotykowej – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 10.00 – 16.00 – „Rzuć kostką” – zajęcia z wykorzystaniem gier planszowych – Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6

29 sierpnia – środa
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 10.30 – 11.30 – „Lato z intrygą w książce”  – zajęcia literackie – Filia nr 19, ul. Kunickiego 89
godz. 11:00-12:00 – Japonia  – „Podróże małe i duże” – warsztaty kulturalne – Filia nr 2, ul. Peowiaków 12
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 16.00-18.00 – gry planszowe, puzzle – Filia nr 3, ul. Hutnicza 20a
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia literackie –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

30 sierpnia – czwartek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” –  Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 12.00 – „Posłuchajcie opowieści” –  wspólne słuchanie wybranych tytułów dostępnych w bibliotece audiobooków – – Filia nr 21, Rynek 11
godz. 11.00 – 13.00 – głośne czytanie książek, gry i zabawy ruchowe,  poznajemy techniki plastyczne –  Filia nr 24, ul. Juranda 7
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 12.00 – 16.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 12.30 – 14.00 –  „Każde dziecko to potrafi” – zajęcia plastyczno-literackie – Filia nr 11, ul. Lwowska 6
godz. 15.00 – 17.00 – „Filmowe wakacje w Biblio” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15 – 
zapisy pod nr telefonu 81 311 00 09

31 sierpnia – piątek
godz. 9.00 – 19.00 – „Wakacje z planszówkami” – Filia nr 32, ul. Szaserów 13-15
godz. 10.00 – 18.00 – gry planszowe – Filia nr 13, ul. Grażyny 13
godz. 11.00 – 14.00 – „Wakacyjna przygoda w bibliotece. Wakacje na Felinie 2018”. Warsztaty artystyczne, plastyczne, teatralne, przyrodnicze, taneczne dla dzieci od 7 roku życia mieszkających w Dzielnicy Felin – Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15 –
zapisy pod numerem telefonu 81 311 00 16
godz. 14.00 – 16.00  – zajęcia oświatowe, zabawy z wykorzystaniem gier planszowych –  Filia nr 12, ul. Żelazowej Woli 7

Filia nr 32 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
Szaserów 13 – 15, 20-553 Lublin
tel. 813-110-009

Szczegóły

Start:
Czerwiec 23
Koniec:
Sierpień 31