fbpx

20 ton żywności dla służby zdrowia

25 listopada 2020
247 Wyświetleń

Stokrotka przekazała ponad 20 ton żywności, chemii i środków ochrony osobistej placówkom służby zdrowia. Pomoc rzeczowa trafiła również do tych organizacji, które wspierają służbę zdrowia oraz najbardziej potrzebujących, czyli seniorów.

To kolejna, ale nie ostatnia, tura wsparcia służb medycznych organizowana przez sieć sklepów Stokrotka. Oprócz szpitali pomoc otrzymały stacje pogotowia ratunkowego, ośrodki pomocy rodzinie i centra wolontariatu opiekujące się osobami starszymi. Udało się to dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem.

Od początku epidemii staramy się pomagać tym, którzy stoją na czele walki
z koronawirusem. Tylko tak możemy okazać naszą wdzięczność za ich wytrwałość i okazaną troskę. Mamy nadzieję, że dzięki otrzymanej pomocy, będzie im chociaż trochę lżej. Naszą pomoc kierujemy także do osób starszych, szczególnie narażonych na skutki wirusa
– mówi Konrad Majkowski, Menadżer ds. Komunikacji i PR Stokrotki.

Firma podjęła również współpracę z regionalnymi centrami krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Zmniejszające się zapasy krwi i osocza to palący problem. Dlatego Stokrotka przyłącza się do apelu do wszystkich o oddawanie krwi, nie tylko ozdrowieńców.

Źródło: Menadżer ds. Komunikacji i PR Stokrotka Sp. z o. o.

Foto: Scott Warman/ Unsplash

Zostaw komentarz