fbpx

22. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu

6 sierpnia 2021
559 Wyświetleń

Premiera filmu Aleksandra Pietrzaka „Czarna owca” w niedzielę 8 sierpnia rozpocznie 22. edycję Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu. Film opowiada o rodzinie, w której tylko pozornie wszystko układa się jak należy. Po projekcji z widzami zgromadzonymi w Kinie „Skarb” spotkają się aktorzy – Arkadiusz Jakubik, Agata Różycka i Kamil Szeptycki – oraz sam reżyser.

Do 15 sierpnia w Zwierzyńcu widzowie zobaczą około 150 filmów polskich i zagranicznych, z czego blisko 40 to produkcje pokazywane przedpremierowo. Tegoroczny LAF to także spotkania z twórcami kina, koncerty i konkurs prelegentów filmowych.

Po ubiegłorocznej tzw. hybrydowej formule wydarzenia ponownie w stolicy Roztocza spotkają się miłośnicy kina. W programie Letniej Akademii Filmowej znajduje się prawie 40 produkcji pokazywanych przedpremierowo, filmy polskie i zagraniczne, studyjne hity ostatnich miesięcy, propozycje dla dorosłych i dla dzieci. Łącznie około 150 filmów zobaczą widzowie w czterech salach kinowych. Tradycyjnie także co wieczór o zmroku na dziedzińcu zabytkowego Browaru Zwierzyniec odbędą się projekcje w ramach „Kina nocnego”. Nawiązując do idei „Akademii” podczas wydarzenia nie zabraknie rozmów z artystami i konkursu prelegentów filmowych. Dla fanów muzyki są trzy wieczorne koncerty, a dla miłośników odkrywania świata – spotkanie z podróżnikami. Szczegółowy program jest dostępny na www.laf.org.pl.

Więcej: https://www.laf.org.pl/

Zostaw komentarz