fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

Ambasadorzy Lubelszczyzny 2018

5 marca 2019
779 Wyświetleń

Już po raz dwudziesty przyznano honorowe tytuły Ambasadora Województwa Lubelskiego. Za osiągnięcia w 2018r. ten najbardziej prestiżowy tytuł w regionie otrzymali:  firma Modern-Expo S.A. z Lublina produkująca wyposażenie sklepów, młodzieżowa drużyna robotyki Spice Gears Team 5883 z Kraśnika, która reprezentowała Polskę podczas olimpiady robotyki First Global  w Waszyngtonie i w Mexico City a także pochodząca z Chełma jedna z topowych polskich piosenkarek – Anna Dąbrowska. O tytuł Ambasadora Lubelszczyzny rywalizowało 30 podmiotów. Podczas gali, która miała miejsce w sobotę 2 marca w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie przyznano również certyfikaty Marka Lubelskie. Na liście wyróżnionych znaleźli się Magdalena Niedziałek kierująca firmą „Dąbrówka”- Lubartowska 77,

park tematyczny  Fun Park Sp. z o.o. Magiczne Ogrody Janowiec,  Pszczelarz Kozacki Pasieka Tadeusz Kozak, Avis Ekologiczne Place Zabaw, AVANT Fabryka Porcelitu Jerzy Bujanowicz Firma Handlowa Kabis – Dywany Łuszczów, Przedsiębiorstwo Handlowe Conkret sp. z o.o.

 

Galę Ambasadorów Lubelszczyzny uświetniły pokaz  mody lubelskich projektantów przygotowany przez Klaster Designu Innowacji i Mody oraz  koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów.


Tytuły Ambasadora Województwa Lubelskiego przyznawane są wybitnym osobom, instytucjom i firmom, które wniosły istotny wkład w promowanie Lubelszczyzny. Wyboru laureatów co roku dokonuje kapituła honorowa, w skład której wchodzą członkowie zarządu województwa, przewodniczący sejmiku oraz szefowie lubelskich mediów. 

 

Foto UMWL

 

Zostaw komentarz