fbpx

Bal UMCS

13 listopada 2017
1 408 Wyświetleń

Fundacja Absolwentów UMCS zaprasza na Bal Andrzejkowy, podczas którego  będzie celebrowana 150 rocznica urodzin patronki uniwersytetu  – Marii Curie-Skłodowskiej. Podczas zabawy andrzejkowej odbędzie się bezgotówkowa aukcja charytatywna, na której zostaną wylicytowane prace studentów Wydziału Artystycznego UMCS. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Aukcję poprowadzi pomysłodawczyni i koordynatorka projektu, dziennikarka Radia Lublin, Ewa Dados. O niezapomnianą atmosferę balu i oprawę muzyczną zadbają DJ’e,  bal uświetni także występ jazzowy Absolwentki Wydziału Artystycznego UMCS, Natalii Wilk oraz Tomasza Momota, znanych z koncertu „Zakochani w Lublinie”. Bal odbędzie się pod patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej – prof. dr hab. Stanisława Michałowskiego

Impreza jest otwarta dla wszystkich. Bal odbędzie się 25 listopada w Centrum Konferencyjnym Hotel Focus w Lublinie,  przy al. Warszawskiej 135. W menu znajdą się wyborne dania kuchni polskiej i europejskiej przygotowane przez renomowanych kucharzy Hotelu Focus.

W celu wzięcia udziału w Andrzejkowym Balu Absolwentów i Przyjaciół UMCS należy: Wypełnić i wysłać poniższy formularz, który znajduję się na stronie: http://faumcs.pl/projekt/bal-absolwentow-i-przyjaciol-umcs/ oraz uiścić opłatę odpowiadającą deklaracji w formularzu na rachunek bankowy Fundacji Absolwentów UMCS. Wpłatę należy dokonać bezzwłocznie po wysłaniu zgłoszenia, gdyż to ona stanowi gwarancję rezerwacji miejsca. Zapisy będą przyjmowane do 15 listopada. Więcej informacji udziela:

Fundacja Absolwentów UMCS
Ul. Dobrzańskiego 1, lok. l.2, 20-262 Lublin
Tel.: 513-821-692
E-mail: bal@faumcs.pl

 

 

Zostaw komentarz