fbpx

Bury z własną marką warzywno-owocową

3 czerwca 2019
1 074 Wyświetleń

Lubelska firma Bury wprowadza na rynek ogólnopolską markę owoców i warzyw „Rajski Ogród”. W związku ze zmianami zachodzącymi na rynku oraz potrzebami odbiorców firma zdecydowała się również na uruchomienie własnej linii pakowania owoców i warzyw.

Firma Bury postanowiła skorzystać ze swojego ponad 27-letniego doświadczenia na rynku owoców i warzyw, wprowadzając oferowane przez siebie produkty pod własną marką. W sprzedaży znajdują się pierwsze produkty nowej marki – włoszczyzna, marchew i pietruszka. Niedługo do sprzedaży trafią także kiwi, limonki, pomidory, jabłka, papryka, cebula, ziemniaki, gruszki, awokado, mango oraz kaki. Na początku produkty marki „Rajski Ogród” będą dostępne w Lublinie, znajdą się w ofercie przygotowanej dla wszystkich sklepów detalicznych oraz sieci sklepów m.in. Lewiatan, Groszek, E.Leclerc, Stokrotka, LSS Społem, PSS Społem, Piotr i Paweł, Master Media, Delikatesy Centrum, Spiżarnia, Top Market, Carrefour Express, Warus, WSS SPOŁEM, a także hurtowniach. Docelowo produkty marki „Rajski Ogród” dostępne będą także w pozostałych oddziałach firmy m.in. w Krakowie, Warszawie i Rzeszowie. 

Kolejnym krokiem w rozwoju firmy Bury był również zakup maszyny pakującej typu flow-pack przeznaczonej do pakowania owoców i warzyw w tacki i pojemniki. Firma pracuje także nad rozwiązaniami mającymi przyczynić się do rozwoju marki „Rajski Ogród”. Trwają prace nad możliwością wdrożenia opakowań biodegradowalnych, do których produkcji wykorzystuje się granulat z kukurydzy i trzciny. Firma bada także możliwość wprowadzenia tacek tekturowych lub takich wykonanych z pulpy.

Zostaw komentarz