fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

“Chodźmy do Restauracji!” – Restaurant Week

16 kwietnia 2018
977 Wyświetleń

Restaurant Week mówi „Chodźmy do Restauracji!”. Startuje wiosenne przebudzenie w Najlepszych Restauracjach w całej Polsce!

Polacy coraz chętniej wychodzą z domów – coraz częściej także do Restauracji. Rewolucja restauracyjna dotarła już do najdalszych zakątków Polski – prawie wszędzie tam, dociera także Restaurant Week. Wiosenna edycja Festiwalu pod hasłem “Chodźmy do Restauracji!” odbędzie się już między 18., a 30. kwietnia. Rezerwacje popisowych trzydaniowych doświadczeń w najlepszych Restauracjach w całej Polsce już od 22. marca na www.RestaurantWeek.pl.

W 2017 roku wydaliśmy w Restauracjach ponad 3 miliardy złotych więcej, niż rok wcześniej. Wyjście do Restauracji coraz rzadziej kojarzy się tylko z jedzeniem, a coraz częściej z radosnym wspólnym czasie przy stole z bliskimi i znajomymi.

Dlatego właśnie, pierwszy dzień kalendarzowej wiosny to dokonały pretekst do zarezerwowania stolików w najlepszych Restauracjach w całym kraju. Szefowie Kuchni ponad 400. Restauracji zaprezentują na Festiwalu popisowe trzydaniowe menu, dostępne tylko dla Gości Restaurant Week. W Festiwalu wezmą udział zarówno Restauracje z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i najlepsze debiutujące lokale, które z dnia na dzień zyskują na popularności.

Dłuższe, słoneczne dni i budząca się do życia przyroda przyczyniają się do odświeżenia życia towarzyskiego, opuszczenia ciepłych czterech kątów i wyjścia do Restauracji. Najwyższa pora zaprosić kogoś bliskiego na wspólne świętowanie małych i dużych sukcesów albo odświeżyć starą znajomość podczas wspaniałej restauracyjnej przygody. Restaurant Week to do tego najlepsza okazja – rezerwacja stolika, popisowe trzy dania oraz niespodzianka od sponsora wydarzenia
w festiwalowej cenie 49 zł (czyli około 50% zniżki).

W tej edycji Festiwalu w Lublinie wezmą udział 22 Restauracje: 16 Stołów, Atrium, Chapter One by Piotr Kwiatosz, Czarcia Łapa, Dymiona Gęś, Ego – Hotel Alter, G20 Resto Bar, Grodzka 15, Hotel Piano, Od Kuchni, In Between, Perłowa, Sarzyński, The Olive – Hotel Ilan, Locomotiva.

Wśród debiutantów: Hotel Hampton by Hilton, Bombardino, Szczupak LubLIN, Williams Cukiernia & Restauracja, a także Zielony Talerzyk, Hotel Victoria czy Panie Przodem.

Zostaw komentarz