fbpx

Dni Otwarte w salonie Toyoty

13 sierpnia 2014
Komentarze wyłączone
960 Wyświetleń

SONY DSCW weekend 9-10 sierpnia w polskich salonach Toyoty zadebiutowała gruntownie zmodernizowana Toyota Yaris. Lubelski salon Toyoty Auto Park w ciągu weekendu odwiedziło ponad 200 osób. Hit polskiego rynku motoryzacyjnego poddano zmianom, które zdecydowanie wykraczają poza klasyczne pojęcie face-liftingu. Istotnie zmodyfikowane zostało nie tylko nadwozie i wnętrze pojazdu, ale także platforma, układ jezdny i zawieszenie, dzięki czemu miejska Toyota staje się wzorem prowadzenia w klasie.
-największy face-lifting w historii Toyoty – ponad 1000 zupełnie nowych części;
– całkowicie nowy przód pojazdu z przeprojektowanym grillem, zderzakiem oraz reflektorami z projektorowymi światłami głównymi i diodami LED do jazdy dziennej;
– nowy kształt zderzaka tylnego i reflektorów tylnych z technologią LED;
– wysokiej jakości materiały wykończeniowe w nowo zaprojektowanym wnętrzu;
– 7-calowy system multimedialny Toyota Touch II;
– zmodyfikowana platforma pojazdu i zawieszenie, lepsze wyciszenie wnętrza;
– dwa nowe kolory zewnętrzne i większa różnorodność wersji kolorystycznych wnętrza.
Toyota Yaris od lat jest jednym z najczęściej wybieranych nowych samochodów w Polsce. Od momentu debiutu modelu pierwszej generacji w 1999 roku znalazła ponad 130 tys. nabywców w naszym kraju, ciesząc się przez lata niesłabnącym zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i firm dysponujących dużymi flotami pojazdów. Każda kolejna generacja modelu umacniała jego pozycję rynkową, symbolizując najwyższy poziom jakości i niezawodności w klasie oraz nadzwyczajny jak na samochód miejski poziom funkcjonalności i praktyczności. Dziś Yaris ma niemal 30-procentowy udział w sprzedaży Toyoty w Polsce oraz czołowe miejsce na rynku samochodów miejskich.
Toyota Yaris pozostaje jedynym przedstawicielem pojazdów miejskich, który wykorzystuje trzy rodzaje napędów. Klienci mogą wybierać spośród silników benzynowych (1.0 VVT-i o mocy 69 KM, 1.33 Dual VVT-i o mocy 99 KM, dostępny także z automatyczną skrzynią biegów typu CVT), Diesla (1.4 D-4D o mocy 90 KM) oraz innowacyjnego napędu hybrydowego (100 KM), wykorzystującego silnik benzynowy i elektryczny. Yaris Hybrid pozostaje mistrzem oszczędności, zużywając w mieście zaledwie 3,1 l/100 km.
Ceny nowej Toyoty Yaris rozpoczynają się od kwoty 39 900 zł.

Komenatrze zostały zablokowane