fbpx

Dużo dzieje się w “Domu Chemika”

21 października 2021
470 Wyświetleń

W ostatnim tygodniu października Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” będzie bawił, zachwycał i skłaniał do refleksji.

Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów pt. “To jest chore” (24 października) mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy – jest wręcz absurdalne w naszej codzienności.

Z kolei “Gradient” Fundacji Sztukmistrze (27 października) to sceniczny spektakl osadzony w nurcie nowego cyrku. Na scenie zobaczymy żonglerkę w różnych odmianach, akrobatykę i iluzję optyczną.

Recital „Młynarski. Balladowo i nie tylko” (29 października) będzie okazją, by posłuchać utworów jednego z największych tekściarzy naszych czasów. Zapewnią to: świetny wokalista – Robert Sosik oraz debiutujący w roli wokalisty, instruktor, kompozytor i aranżer – Michał Matras.

Na koniec Moriah Woods (30 października), urodzona i wychowana w Colorado (USA), a obecnie mieszkająca w Polsce wokalistka, multi-instrumentalistka, autorka tekstów i muzyki. Komponując artystka bierze to co najlepsze z tradycji amerykańskiego folku oraz country przyprawiając całość rockiem i muzyką alternatywną.

(ann)

Zostaw komentarz