fbpx

II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej

17 października 2017
958 Wyświetleń

Zapraszamy do udziału w II Forum Turystki Medycznej i Prozdrowotnej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Krasnobrodzie, Zamościu, a LAJF ma przyjemność patronować mu.

Konferencja jest skierowana do przedstawicieli uzdrowisk krajowych i zagranicznych, placówek medycznych, szpitali, organizacji turystycznych, przedstawicieli samorządów, którzy realizują strategię rozwoju w dziedzinach turystyki medycznej i prozdrowotnej.

Organizatorem Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Polski rynek usług medycznych zwiększa się każdego roku. Turystyka medyczna ma szansę stać się także jedną ze specjalności Lubelszczyzny, czemu sprzyja jakość i innowacyjność metod leczenia oferowanych przez regionalne placówki oraz łatwość dostępu do informacji. Jest to druga edycja konferencji, ubiegłoroczna edycja odbyła się w Nałęczowie.

W gronie prelegentów – ekspertów i doświadczonych praktyków z branży medycznej   i turystycznej – porozmawiamy o szansach i wyzwaniach jakie niesie turystyka medyczna dla Roztocza, zwrócimy uwagę na różne aspekty funkcjonowania uzdrowisk i placówek medycznych w kontekście rozwoju turystki medycznej i prozdrowotnej m.in. na oczekiwania turysty zagranicznego, standardy usług w medycynie i turystyce, politykę uzdrowiskową, elementy zarządzania, działania marketingowe i promocję. Nadmienię także, że zależy nam także na utworzeniu zespołu ds. Rozwoju Transgranicznej  Turystyki Medycznej. Dzięki czemu wypracowane rekomendacje będą mogły być kontynuowane i dalej wdrażane.

Łącząc doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego, organizatorzy pragną wzajemnie inspirować się do korzystania i wdrażania najbardziej efektywnych modeli biznesowych, strategii i działań marketingowych.

Konferencja będzie stanowiła twórczą debatę na ważne i aktualne dla naszego regionu tematy z udziałem specjalistów oraz zaproszonych gości honorowych.

 

Zostaw komentarz