fbpx

Impuls do działania dla przedsiębiorców!

12 stycznia 2022
706 Wyświetleń

Już niedługo, 20 stycznia 2022 r., odbędzie się konferencja #Positive Impact – Forum Inspiracji w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w formule hybrydowej. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.

Wydarzenie dedykowane jest dla przedsiębiorców na różnych etapach prowadzenia działalności. Zarówno dla osób dopiero wchodzących na rynek oraz wszystkich zainteresowanych poznaniem biznesu od strony praktycznej. Organizatorzy podkreślając fakt, że dzisiejszy świat postawił przed nami wiele wyzwań, zauważają, iż odniesienie sukcesu z nowym pomysłem, biznesem, firmą, wymaga wykazania więcej zaangażowania, kreatywności, innowacyjności niż dotychczas. Konieczna jest ciężka praca i wytrwałość w realizacji misji.

Forum ma zarówno edukować jak i zainspirować słuchaczy do podążania za obranym przez siebie celem pomimo różnych przeciwności. Połączenie młodości z doświadczeniem pobudza kreatywność i innowacyjność, a tylko to może przyczynić się do rozwoju biznesu. Obszarami tematycznymi forum będą m.in.:

  • Pokonywanie własnych barier i ograniczeń;
  • Mentoringu w oparciu o wartości;
  • Startupy;
  • Budowa i rozwój organizacji;
  • Lean Management i kultura organizacyjna;
  • Kroki milowe w zakładaniu biznesu (w tym pierwszy inwestor).

Do grona prelegentów zaproszeni zostali przedsiębiorcy gotowi podzielić się swoim osobistym doświadczeniem drogi zawodowej. Będzie można dowiedzieć się z jakich narzędzi korzystali, co było dla nich inspiracją i jak poradzili sobie, kiedy na ich drodze pojawiały się przeszkody.

Organizatorzy mają nadzieję, że konferencja Positive Impact wzmocni pomysłowość uczestników, doda im niezbędnej odwagi, zmieni ich postawy na proaktywne i zmotywuje do działania. Pokazanie szerszych perspektyw i wartości biznesowych to doskonała odpowiedź na obecną sytuację.

Zostaw komentarz