fbpx
informacje drogowe poziom

Informacje drogowe – Lublin

18 września 2020
603 Wyświetleń

Uprzejmie informuję, że od wtorku (22 września) zacznie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu na Al. Racławickich. Roboty drogowe prowadzone będą na odcinku od ul. Spadochroniarzy do ul. Sowińskiego. Cały ruch drogowy przeniesiony zostanie na jezdnię po stronie Szpitala Wojskowego. Dla ruchu otwarte będą ponownie ul. Legionowa i Głowackiego.

Nieczynny będzie wlot ulicy Spadochroniarzy. Jadąc od ulic Głębokiej, Pagi i Spadochroniarzy zalecany jest skręt w ul. Weteranów i dojazd do ul. Sowińskiego, a następnie dalej ul. Poniatowskiego do ul. Popiełuszki. Kierowcy muszą pamiętać, że nie ma relacji skrętu w lewo z ul. Sowińskiego w Al. Racławickie. Z ul. Legionowej wyjazd w Al. Racławickie będzie tylko w prawo lub w lewo, nie będzie natomiast możliwości jazdy na wprost w ul. Spadochroniarzy. Na odcinkach dojazdowych do strefy robót obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz zakaz wyprzedzania. Prosimy kierowców o wybieranie dróg alternatywnych i omijanie obszaru gdzie są prowadzone roboty drogowe.

Dodatkowo, na czas prowadzonych prac, nastąpi zmiana lokalizacji przystanków Spadochroniarzy 02 oraz Liceum im. Staszica 02. Pierwszy zostanie przeniesiony na istniejącą zatokę dla taksówek (przy wieży ciśnień), natomiast funkcjonujący przystanek przy I LO przesunięty w kierunku ul. Sowińskiego.

Taka organizacja ruchu potrwa do 31 października.

Zostaw komentarz