fbpx

Już nie Tarasy Zamkowe

8 marca 2019
943 Wyświetleń

Austriacki inwestor IMMOFINANZ, właściciel lubelskiego centrum handlowego Tarasy Zamkowe, zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin.

VIVO! to marka centrów handlowych należąca do IMMOFINANZ, która lokuje swoje obiekty miastach umożliwiającym dotarcie do co najmniej 200.000 osób. VIVO! to aktualnie dziesięć centrów handlowych z ponad 300.000 m kw. pod wynajem. Cztery zlokalizowane są w Polsce, cztery w Rumunii i po jednym w Czechach i na Słowacji.

W ramach współpracy z Lublinem w dawnych Tarasach Zamkowych  w tym roku odbędą się wydarzenia związane z pięcioma najważniejszymi lubelskimi festiwalami takimi  jak Noc Kultury, Festiwal Inne Brzmienia, Festiwal Sztukmistrzów, a także Festiwal Bożonarodzeniowy i Jarmark Jagielloński.

Na 2019 rok zaplanowano również rozszerzenie użyteczności dachu centrum jako miejsca eventowego. Odwiedzającym zostaną udostępnione ruchome schody prowadzące z poziomu +1 na dach obiektu. Rozbudowany zostanie plac zabaw w tym miejscu oraz strefa relaksu dla rodziców. Co więcej, na dachu centrum handlowego otwarty zostanie tzw. „outdoor fitness” z częścią dedykowaną fanom crossfitu. Ćwiczyć będzie można indywidualnie, ale też uczestniczyć w zorganizowanych zajęciach grupowych. Ponadto, od czerwca, nową odsłonę zyska kino letnie – zainstalowane zostaną wygodne fotele. Na dachu pojawi się także jeszcze więcej elementów zielonych – różnorodnych roślin i traw.     

 

 

 

Zostaw komentarz