fbpx

Karnawałowy pokaz mody

30 stycznia 2020
1 408 Wyświetleń

„Bądź modna w każdym rozmiarze z Marzeną Efir” to hasło, które przyświeca  pokazom mody organizowanym cyklicznie w CH “Olimp” w Lublinie. Jak podkreśla projektantka i organizatorka wydarzenia Wyjątkowy pokaz kolekcji mody butikowej jest dedykowany wszystkim kobietom, uwielbiającym dobrze czuć się w swoim ciele. 

Tym razem na wybiegu dominowały propozycje karnawałowe, a w rolę modelek wcieliły się Panie – zaprzyjaźnione z butikiem lubelskiej projektantki. Marzena Efir od wielu lat firmuje swoim imieniem kolejne kolekcje ubrań, których znakiem rozpoznawczym jest znakomity krój, wykończenie, tkaniny i dbałość o detale. Podobnie jak poprzednie kolekcje również i ta jest przeznaczona dla kobiet w rozmiarach 36 – 54 i więcej.
Jak podkreśla projektantka, w jej kreacjach niezależnie od wieku, rozmiaru, czy typu sylwetki można poczuć się jak we własnej skórze. Poza tym nie od dziś wiadomo, że pozytywne nastawienie oraz pewność siebie stanowią klucz do sukcesu – a nic nie podnosi  własnej samooceny, jak znakomite odbicie w lustrze!

foto FOTOSTROBI

Zostaw komentarz