fbpx

Kazimiernikejszyn 2017

5 lipca 2017
1 495 Wyświetleń

Przed nami kolejna, czwarta edycja festiwalu Kazimiernikejszyn, flagowego wydarzenia w Kazimierzu Dolnym. Jak mówią organizatorzy festiwalu, Kazimiernikejszyn to rzeczywistość równoległa, wydarzenie bez spinki, które zafunduje każdemu z nas przygodę, daleko wykraczającą poza genialne koncerty.

-Same koncerty wyobraź sobie żywiołowe, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką – czytamy w zapowiedzi festiwalu. – Do tego dodaj pełen chill na pół dzikiej plaży, w lesie i Kazimierskich wąwozach, z hamakami, leżakami i masażami w kilku technikach. Do tego autorskie aktywności jak rajd rowerowy 250 metrowym tunelem z lampą czołówką, Strefa Nudy, Kanioning, Rower Rajd, pływanie łodziami pychowymi, silent disco na środku miasta i wiele innych przygód. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 6 – 9 lipca. Na scenie w Kazimierzu zagoszczą m.in.: Hey, Ania Rusowicz, Kamil Bednarek, Łąki Łan, Goolar, Łona&Webber&The Pimps, Julia Pietrucha, Dziady Kazimierskie, L.U.C & Rebel Babel oraz Bum Bum Orkestar, czyli najlepsza polska kapela grająca muzykę bałkańską, dzięki czemu poczujemy się jak na festiwalu trąbki w Serbii. No i jeszcze SunnyLand z Reyem Ceballo i jego muzykami w składzie, dzięki którym zaznamy gorączki Kubańskiej nocy.

A to nie wszystko. Zaplanowano bicie rekordu w ilości osób śmiejących się w tym samym momencie, spotkania rozwojowe z najlepszymi trenerami, Bieg Wspracia (zamiast Toru Przeszkód). Akcentem społecznym w tym roku będą rozmowy– „zwierz się”, czyli spotkania wokół tematyki prozwierzęcej. Dodatkowo odbędzie się wykład Andre Sterna, wyjątkowego geniusza, znanego na świecie mówcy motywacyjnego i niestrudzonego siewcy entuzjazmu.

Inicjatorami i organizatorami festiwalu jest lider Łąki Łan, Włodek Dembowski oraz trener rozwoju osobistego i twórca aplikacji do medytacji Intů Michał Niewęgłowski. Kazimiernikejszyn to festiwal inny niż wszystkie, będący połączeniem energetycznego wydarzenia muzycznego, kontaktu z naturą, miksu ciekawych osobowości i luźnej atmosfery.

Karnety i dodatkowe informacje dostępne tutaj: http://kazimiernikejszyn.pl

Liczba komentarzy: 1

Zostaw komentarz