fbpx

Kino BCK wraca z filmowymi Walentynkami!

10 lutego 2021
605 Wyświetleń

Od najbliższego piątku kino Biłgorajskiego Centrum Kultury wraca z seansami. Oznacza to, że Walentynki będzie można spędzić przed wielkim ekranem.

W kinie BCK będzie można zobaczyć dwa tytuły. Pierwszym z nich jest polski dramat „Banksterzy”, który bezkompromisowo opowiada o systemie bankowym i chciwości, mającej wpływ na życie codzienne milionów z nas. W filmie zobaczymy m.in.: Jana Frycza, Małgorzatę Kożuchowską, Tomasza Karolaka czy Antoniego Królikowskiego.

Drugim filmem jest przezabawna komedia „Palm Springs”. Opowiada o dwójce bohaterów, którzy poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień.

Ze względu na obostrzenia liczba miejsc ograniczona, rez. www.bck.lbl.pl. Seanse odbędą się w reżimie sanitarnym. W kinie obowiązują poniższe obostrzenia: sala kinowa będzie zapełniana maksymalnie do 50% widowni, zaleca się dezynfekcję rąk, nadal obowiązują maseczki.

Źródło: Biłgorajskie Centrum Kultury

Zostaw komentarz