fbpx

Kino na leżakach- ależ tak!

19 sierpnia 2020
1 049 Wyświetleń

Wygodne leżaki pod chmurką, popcorn, chłodne napoje, magia wielkiego ekranu a do tego filmy, które potrafią rozśmieszyć, wzruszyć lub trzymać w napięciu. Mowa o Biłgorajskim Kinie Letnim, które odbędzie się w ostatni weekend wakacji od 27 do 30 sierpnia. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki na filmy dla dzieci do odebrania w kasie kina BCK.

W ramach „kina na leżakach” będzie można obejrzeć cztery filmy. Jednym z nich jest „Motór” Wiesława Palucha- uważany za jeden z najgłośniejszych polskich filmów offowych. Fanów kryminałów zapraszamy na film „Big Lebowski” zaś miłośników przygód na obraz „Wszystko za życie”. Dwa kolejne- „Skok przez płot” i „Film o pszczołach” są dedykowane najmłodszym widzom, zaś płeć piękną gorąco zapraszamy na wieczór panieński w komedii romantycznej „Druhny”.

UWAGA: na miejscu będzie można zakupić napoje oraz popcorn. Ze względu na ograniczoną liczbę leżaków, zachęcamy do zabrania ze sobą koca lub fotela turystycznego.

Widzowie powinni pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia lub Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa.

Repertuar:
27 sierpnia, czwartek

  • „Skok przez płot”, sala widowiskowa BCK, godz.11.00
  • „Wszystko za życie”, plac BCK, godz. 20.00

28 sierpnia, piatek

  • „Film o pszczołach”, sala widowiskowa BCK, godz.11.00
  • „Motór”, plac BCK, godz. 20.00

29 sierpnia, sobota

  • „Big Lebowski”, plac BCK, godz. 20.00

30 sierpnia, niedziela

  • „Druhny”, plac BCK, godz. 20.00

Źródło: Biłgorajskie Centrum Kultury

Czytaj też: Koncerty w Domu Kuncewiczów

Zostaw komentarz