fbpx

Konkurs Walentynkowy: Koncert HEY w Graffiti

8 lutego 2016
Komentarze wyłączone
673 Wyświetleń

2016-02-13 HeyOto kolejna odsłona naszych walentynkowych konkursów, tym razem muzycznie, dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert kultowego zespołu Hey w Klubie Graffiti, który odbędzie się 13 lutego.

Graffiti to klub o najdłuższej historii w Lublinie, znany z organizacji koncertów uznanych artystów. Stworzony przez Mirosława Olszówkę, dyrektora teatru Scena Ruchu i menadżera grupy VOO VOO przyciąga na wydarzenia przedstawicieli niemal każdej grupy wiekowej. O randze tego miejsca świadczy cały wachlarz gwiazd , które wystąpiły na jego scenie m.in. Kazik, Happysad, Fisz, O.S.T.R., Pidżama Porno, T. Love. Organizatorzy koncertów dbają o różnorodność, jednak znakiem rozpoznawczym miejsca są wydarzenia oscylujące wokół muzyki rockowej. W sobotę 13 lutego w Graffiti wystąpi zespół Hey, na czele z Kasią Nosowską. To kultowa i uznana polska formacja, na której twórczości wychowało się kilka pokoleń.

Macie szanse powalczyć o podwójne zaproszenie na koncert, wystarczy wysłać do nas zgłoszenie odpowiadając na pytanie: Który utwór zespołu Hey jest Twoim ulubionym i dlaczego? Odpowiedzi, z dopiskiem: Konkurs Walentynkowy, koncert HEY, wraz ze swoimi danymi wysyłacie na adres: redakcja@lajf.info, nagrodzimy najciekawsze.

Komenatrze zostały zablokowane