fbpx

Kreatywni

27 maja 2014
Komentarze wyłączone
1 115 Wyświetleń

IMG_9643W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Lublinie została otwarta filmowa i fotograficzna prezentacja poświecona twórcom i przedsiębiorcom działającym na styku sztuki, rękodzieła oraz nowych technologii. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na potencjał jaki jest w mieszkańcach Lublina, którzy prowadzącą własną działalność i wykorzystują niestandardowe myślenie o biznesie. Prezentacja służy pokazaniu innym, że możliwe jest połączenie przedsiębiorczości i wyobraźni, biznesowej rzeczywistości i kreowania nowych rozwiązań z wykorzystaniem nowych technologii.

Na wystawie zostały pokazane 24 plansze wraz z opisem i portretami  przedsiębiorców. Pomysłodawcą i koordynatorem projektu jest Michal Furmanek, Brand Manager z Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin. Autorem koncepcji fotograficznej realizacji projektu jest lubelski fotograf Maciej Rukasz. Autorami zdjęć są Marta Zgierska i Maciej Rukasz, autorką filmów – Patrycja Płanik, zaś autorem graficznej oprawy projektu jest Paweł Batyra.

Projekt finansowany z budżetu Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta jest elementem promocji lubelskiej przedsiębiorczości. Cały materiał zdjęciowy i filmowy jest przekazywany uczestnikom projektu i może być wykorzystywany w promocji ich działalności

IMG_9676 IMG_9710

IMG_9698Foto Michał Fujcik

Komenatrze zostały zablokowane