WAŻNE
Dotacja na deszczówkę (Styczeń 17, 2020 11:26 am)
Lekcja baroku (Styczeń 17, 2020 10:32 am)
Nowy park nad Bystrzycą (Styczeń 16, 2020 1:27 pm)
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2020 (Styczeń 14, 2020 1:11 pm)

Lato w Lublinie

7 czerwca 2019
213 Wyświetleń

Nie będą się nudziły dzieci, które zostaną w czasie letnich wakacji w Lublinie. Na chętnych czekają półkolonie, wycieczki, warsztaty turystyczne i kulinarne, zajęcia artystyczne, rekreacyjne i sportowe. Tradycyjnie pojawiło się kilka nowości, m. in.: warsztaty ECO&recyclingu, malowania ceramiki, wycinanki lubelskiej i tworzenia kalejdoskopów. Ciekawi historii miasta poznają Lublin na starej kliszy i posłuchają lubelskiego ptasiego radia. Specjalna oferta czeka na osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Zapisy prowadzone będą od 10 czerwca br. bezpośrednio u organizatorów poszczególnych akcji. Pełna oferta, zasady uczestnictwa i terminy zajęć, warsztatów oraz wszelkie informacje organizacyjne są dostępne na stronie internetowej www.lato.lublin.eu. Z tegorocznej oferty będzie mogło skorzystać ponad 7 000 dzieci.
– O akcji „Lato w mieście” opowiadamy w Rezerwacie Dzikich Dzieci. To miejsce kojarzy mi się ze wszystkim, co dobre w dzieciństwie – wolnością, beztroską i przygodą. Myślę, że każdy z nas pamięta jak wiele radości sprawiały nam w dzieciństwie wakacje. Lato to czas zabawy i radości. Część dzieci wyjedzie choć na kilka dni poza Lublin, ale zdecydowaną większość wakacji dzieci spędzą w Lublinie. I właśnie dlatego warto sprawić, by ten czas w mieście były wspaniałą przygodą – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Zostaw komentarz