fbpx

Letnie Kino na dachu Tarasów Zamkowych

5 lipca 2017
1 086 Wyświetleń

Tarasy Zamkowe rozpoczęły sezon letni… na dachu! Nadmorski klimat w samym sercu miasta, letnia plaża oraz strefa chill-out to nie wszystkie atrakcje, jakie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów. Od 6 lipca rusza tu Letnie Kino, które będzie czynne aż do końca wakacji. Bezpłatne seanse filmowe będą się odbywały w każdy czwartek, a całość zainauguruje kultowy film „Królowie lata”.        

 

Plenerowe kino na świeżym powietrzu od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nietypowe seanse „pod gołym niebem” to idealny sposób na spędzenie ciepłych, letnich wieczorów w gronie rodziny i przyjaciół. Tarasy Zamkowe zapraszają na wyjątkowe pokazy filmowe, które z pewnością na długo zapadną w pamięć wszystkim miłośnikom kina. Projekcje znanych i lubianych filmów będą się odbywały w dość nietypowej scenerii, na dachu centrum handlowego w każdy czwartek, w godzinach wieczornych, aż do końca wakacji.

 

Letnie Kino rozpocznie swoją działalność już 6 lipca o godz. 20.00. Wyświetlony zostanie wtedy film „Królowie lata” – przepiękna opowieść o relacjach rodziców z dziećmi,  o tym, co oznacza dorosłość; co tracimy, a co zyskujemy, przekraczając próg dojrzałości. Zachwycające zdjęcia, doskonała reżyseria, muzyka podkreślająca klimat, ciepły, nieco ironiczny humor – to wszystko tworzy wyjątkowy klimat filmu. W kolejnym tygodniu zobaczymy przygody Mikołajka.

 

Zapraszamy wszystkich lublinian, którzy są spragnieni filmowych wrażeń, do naszego Letniego Kina. W każdy wakacyjny czwartek na dachu Tarasów Zamkowych odbywać się będą seanse filmowe, obejmujące różnorodny repertuar. Z pewnością każdy, spośród bogatego programu, wybierze tu coś dla siebie. Ponadto, na wszystkich miłośników dobrego kina, na naszej plaży będzie czekało około 100 wygodnych leżaków –  mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

Zostaw komentarz