fbpx

Lubelski Orzeł Biznesu

29 marca 2018
1 684 Wyświetleń

Konkurs o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu” Pracodawców Ziemi Lubelskiej ma na celu prezentację i promocję najlepszych, najbardziej dynamicznych firm oraz osobowości działających w naszym województwie, a także stymulowanie pozytywnego współzawodnictwa.

Statuetki Orła są znakiem jakości przedsiębiorcy, ważnym potwierdzeniem szczególnych umiejętności zarządzania, doskonałego wyczucia rynku oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań gospodarczych. „Lubelski Orzeł Biznesu” to również symbol wysokich standardów przedsiębiorczości i zasad uczciwej konkurencji.

Jako koordynator konkursu niezmiernie cieszę się, że organizujemy jubileuszową XV edycję, która jest nie tylko znakiem trwającej od piętnastu lat tradycji podtrzymywanej przez przedsiębiorców, ale także znakiem prestiżu i jakości, której symbolem są statuetki. To nagroda, którą posiadają najlepsze, najbardziej znane i cenne dla województwa przedsiębiorstwa.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 15 kwietnia 2018 roku. Więcej informacji na stronie internetowej http://pracodawcy.lublin.pl/zaproszenie-udzialu-konkursie/

 

dr Mariusz Filipek

p.o. Prezesa Zarządu

 

Zostaw komentarz