fbpx

Mikołajki w VIVO! Lublin

3 grudnia 2020
597 Wyświetleń

Wielkimi krokami zbliżają się wyczekiwane przez najmłodszych Mikołajki. W VIVO! Lublin pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w najbliższą sobotę, 5 grudnia, centrum handlowe zostanie opanowane przez Świętych Mikołajów. Będą oni, we współpracy z bajkowymi elfami i uroczymi śnieżynkami, rozdawać klientom słodkie upominki. Świąteczne postaci będzie można spotkać w wielu różnych miejscach na terenie VIVO!, w godz. 13.00-17.00.

Na zbliżające się Mikołajki VIVO! Lublin przygotowało wiele niespodzianek. W sobotę, 5 grudnia, w centrum handlowym pojawią się Mikołajowie, którzy podarują najmłodszym świąteczne prezenty. Na terenie centrum handlowego podziwiać będzie można także niesforne elfy prezentujące wyszukane sztuczki i żonglerkę, 3-metrowych szczudlarzy, a także wygimnastykowane śnieżynki-akrobatki. Co ciekawe, cyrkowe sztuczki zaprezentuje również sam Święty Mikołaj, który poruszać się będzie na… jednokołowym rowerze! Magiczne, bajkowe postaci będzie można zobaczyć w godz. 13.00-17.00 w wielu punktach na terenie centrum handlowego. Wszystko to w trosce o uniknięcie tworzenia się większych zgromadzeń i zapewnienie bezpieczeństwa klientom.

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do VIVO! Lublin. Do naszego centrum zawita bowiem nie jeden, a wielu Mikołajów! Z pewnością przygotowane przez nas atrakcje i krążące po pasażu magiczne postaci, prezentujące szereg cyrkowych umiejętności, wprowadzą wszystkich naszych klientów w magiczną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia – mówi Katarzyna Wojciechowska-Wójcik, Zastępca Dyrektora VIVO! Lublin.

VIVO! Lublin to najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe ze 150 lokalami handlowo-usługowymi, znajdującymi się na przestrzeni 38 000 mkw. powierzchni handlowej. Trzy poziomy parkingu podziemnego oferują ponad 1400 miejsc postojowych. Wielkie otwarcie obiektu nastąpiło 4 marca 2015 roku, a 4 lata później austriacki inwestor IMMOFINANZ zakończył proces integracji swojego największego centrum handlowego w Polsce z marką VIVO!, zmieniając tym samym nazwę obiektu na VIVO! Lublin. Budynek łączy w sobie unikalną architekturę z wysokimi standardami ekologicznymi. To pierwsze w Polsce centrum handlowe, które uzyskało certyfikat BREEAM Excellent dla fazy projektowej, a dodatkowo znalazło się na tzw. „shortliście” prestiżowego konkursu BREEAM Awards 2015. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

Źródło: Open Media/ Krakowie

Zostaw komentarz