fbpx

Moc Kultury 2021

31 maja 2021
454 Wyświetleń

Podczas tegorocznej Nocy Kultury w Lublinie czekają na nas niezwykłe aranżacje z piłeczek pingpongowych – żyrandole i nietoperze na ulicy Dominikańskiej, a jest to tylko jedna z atrakcji tej najdłuższej w dziejach edycji, która rozpocznie się 4 czerwca.

Noc Kultury 2021 potrwa do 21 lipca. Odbędzie się w formie spacerów, podczas których będzie można szukać instalacji ukrytych w zaułkach skomplikowanej i uroczej sieci uliczek lubelskiego Starego Miasta. Organizator, Warsztaty Kultury w Lublinie, chce zapewnić wszystkim uczestnikom bezpieczeństwo, więc zamiast jednej nocy, będzie ich wiele. Chce też oczywiście dać nam jak najwięcej radości 🙂

W kolejnych tygodniach artystyczne obiekty będą zmieniane, zostaną zaprezentowane te, które nie miały szansy pokazać się rok temu, będą też nowe. Hasłem przewodnim w tym roku jest MOC Kultury. Moc to siła, energia, potencjał tkwiący w nas jako grupie i w każdym z osobna. Jest nim zdrowie, o które trzeba dbać oraz zdolności, które warto rozwijać – przede wszystkim refleksji i twórczego działania. (ann)

foto Ellen Qin/ Unsplash

Zostaw komentarz