fbpx

My.Wy.Artyści. Projekt taneczny online

15 grudnia 2020
500 Wyświetleń

Przypominamy, że na facebookowej scenie Teatru Muzycznego w Lublinie trwa odsłona projektu My.Wy.Artyści.  Jest to projekt nowatorski i niekonwencjonalny, bowiem po raz pierwszy realizowany poza murami Teatru. Widzowie mogą zobaczyć Lublin piękny i Lublin brzydki, Lublin pełen miłości, nostalgii, Lublin w ruchu. Tancerze zamienili scenę na ulice miasta, aby tańczyć wśród ludzi i dla ludzi, wszędzie tam, gdzie przeplatają się historie ich samych z historiami miejsc i mieszkańców. Lublin oczami tancerzy, Lublin o wielu twarzach.

Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji epidemiologicznej, zamkniętych instytucji kultury i ograniczonych kontaktów społecznych Teatr Muzyczny chce być blisko Widzów i dostarczać im emocji jak dotychczas na scenie. Projekt składa się z wideoklipów,   które udostępniane są w każdy piątek grudnia na facebookowej scenie. Zapraszamy do oglądania i śledzenia kolejnych odsłon projektu!

Działania Teatru Muzycznego w Lublinie nieustannie wspierają jego Mecenasi: LW Bogdanka S.A. oraz Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A.

Źródło: Teatr Muzyczny w Lublinie

Zostaw komentarz