fbpx

Oddaj krew, odbierz mrożoną kawę. RCKiK w Lublinie z nowym lokalnym partnerem

20 sierpnia 2020
615 Wyświetleń

Od 21 sierpnia do 25 września 2020 r. na honorowych krwiodawców, którzy oddadzą krew lub jej składniki w siedzibie RCKiK przy ul. Żołnierzy Niepodległej 8, czeka niespodzianka – voucher na karmelową kawę
z lodami i bitą śmietaną za 1 zł. Bon będzie można zrealizować u partnera akcji – kawiarni Szwedzki Stół. Nagrodzonych zostanie 20 pierwszych osób, które w każdy piątek podczas trwania akcji podzielą się krwią. To już kolejny lokalny partner współpracujący z RCKiK, który zaangażował się w propagowanie idei honorowego krwiodawstwa.

Z promocyjnego kuponu będzie można skorzystać w Szwedzkim Stole, który znajduje się w centrum handlowym SKENDE (Al. Spółdzielczości Pracy 88, wejście od pumptracka). To miejsce, które jest jednocześnie kawiarnią i studiem kulinarnym, gdzie można wypić kawę lub zorganizować własną imprezę. Do tej pory odbywały się tu także bezpłatne warsztaty gotowania dla dzieci i dorosłych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Obecnie ze względu na sytuację pandemiczną, lekcje kulinarne odbywają się online
w każdy czwartek o 18:00 na oficjalnym profilu Szwedzkiego Stołu.

Szwedzki Stół to już nasz kolejny partner, który zaangażował się w propagowanie idei honorowego krwiodawstwa. Cieszymy się, że lokalne firmy tak chętnie włączają się we współpracę z nami, zwłaszcza teraz, kiedy potrzebujemy krwi i każda inicjatywa promująca krwiodawstwo jest dla nas bardzo ważna – mówi Paweł Filip, kierownik Działu Promocji Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

RCKiK w Lublinie przykłada dużą wagę do współpracy z firmami i instytucjami z najbliższego otoczenia. Do tej pory udało się przeprowadzić podobne akcje z Bosko Lody Produkcji Własnej, OSM Krasnystaw, Virtual Quest Lublin, Cukier Lukier Lublin, Paintball City Lublin oraz W Chlebaku Bistro . RCKiK w Lublinie wspierają także kluby sportowe m.in. MKS Perła Lublin, Speed Car Motor Lublin, a także Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Jednocześnie centrum krwiodawstwa przypomina, że bardzo chętnie nawiąże współpracę z kolejnymi lokalnymi podmiotami. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do grona partnerów, promujących krwiodawstwo na Lubelszczyźnie, wystarczy napisać maila na adres: promocja@rckik.lublin.pl.

Źródło: RCKiK w Lublinie

Czytaj też: Ławka, która leczy

Zostaw komentarz