fbpx

Polska Liga Futbolu Amerykańskiego Juniorów

22 września 2014
Komentarze wyłączone
798 Wyświetleń

IITurniejGrafika (2)Trwają rozgrywki Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego Juniorów. 27 września w Lublinie rozegrany zostanie II Turniej Grupy E (południowo-wschodniej), który da odpowiedź na pytanie, kto zagra w październikowej fazie play-off. Awansu pewien może być tylko zwycięzca grupy. Czy zostanie nim drużyna młodych Tytanów? Szanse są spore. 

Pierwszy turniej tej grupy odbył się 6 września na boiskach w Sosnowcu i zakończył się połowicznym sukcesem juniorskiej drużyny z Lublina. Pierwszy mecz był bardzo zacięty, ale nasi zawodnicy (podobnie jak nieco wcześniej ich starsi koledzy w rozgrywkach PLFA I) musieli uznać wyższość zespołu Kraków Kings. Jednak w drugim meczu ekipa gospodarzy, czyli Zagłębia Steelers Interpromex, była z kolei zmuszona do przełknięcia goryczy porażki z naszymi młodymi zawodnikami, a później również z krakowskimi juniorami. W efekcie aktualnie w tabeli prowadzą Kings, za nimi są Tytani, a na końcu Steelers. 

Relację tekstową z tego turnieju można zobaczyć pod tym linkiem – http://www.tytanilublin.pl/Turniej_juniorow_relacja_z_sosnowca,pl,news,0,1,150.html.

W Lublinie młodzieżowa drużyna Tytanów zechce pokazać się z jak najlepszej strony. Może liczyć na wsparcie nie tylko kibiców (wśród których na pewno nie zabraknie rodziców), ale i prawie całego seniorskiego zespołu Tytanów.

Przed nami trzy emocjonujące spotkania jednego dnia. Ostatni raz coś podobnego zdarzyło się w Lublinie w 2011 roku, kiedy to Tytani grali w PLFA 8. Szczegółowe informacje odnośnie miejsca i godzin spotkań przesyłam w załączonym plakacie. Polecam również zerknięcie na facebookowe wydarzenie (https://www.facebook.com/events/359246357572885/?ref=ts&fref=ts) oraz tradycyjnie do śledzenie naszej strony internetowej www.tytanilublin.pl

Komenatrze zostały zablokowane