Polska – Włochy 2:1

16 listopada 2014
Komentarze wyłączone
909 Wyświetleń

IMG_88319 października na stadionie Lublin Arena w meczu w ramach Turnieju Czterech Narodów zmierzyły się reprezentacje U-20 Polski i Włoch. Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando naszych młodych kadrowiczów, którzy objęli prowadzenie już w 2. minucie po strzale Mariusza Stępińskiego. W dalszej części spotkania Polacy wprawdzie mieli przewagę, jednak nie potrafili wykorzystać wypracowanych sytuacji. Nieskuteczność gospodarzy zemściła się w 50. minucie gry, kiedy Jacopo Manconi doprowadził do wyrównania. Po tym golu Polacy wciąż stwarzali kolejne sytuacje, jednak na drugą bramkę musieliśmy czekać aż do 84. minuty, w której włoskiego bramkarza po strzale zza pola karnego pokonał Przemysław Frankowski. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 i przybyła na otwarcie Lublin Areny prawie 14-tysięczna widownia mogła nagrodzić naszych młodych reprezentantów gromkimi brawami. (abc)