fbpx

#Positive Impact – Forum Inspiracji

8 grudnia 2020
789 Wyświetleń

15 grudnia 2020 o godzinie 15.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się spotkanie #Positive Impact – Forum Inspiracji. Forum będzie miało miejsce w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w formule hubrydowej. Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu

Spotkanie dedykowane jest dla przedsiębiorców na różnych etapach prowadzenia działalności. Zarówno dla osób dopiero wchodzących na rynek oraz wszystkich zainteresowanych poznaniem biznesu od strony praktycznej. Niewątpliwie dzisiejszy świat postawił przed nami wiele wyzwań. Chcąc odnieść sukces z nowym pomysłem, biznesem, firmą wymagane jest jeszcze więcej zaangażowania, kreatywności, innowacyjności a przede wszystkim ciężkiej pracy i wytrwałości w realizacji swojej misji.

Forum ma zarówno edukować jak i zainspirować słuchaczy do podążania za obranym przez siebie celem pomimo różnych przeciwności. Połączenie młodości z doświadczeniem to pobudzanie kreatywności i innowacyjności, a tylko to może przyczynić się do rozwoju biznesu. Pokazanie szerszych perspektyw i wartości biznesowych to doskonała odpowiedź na obecną sytuację. Obszarami tematycznymi forum będą m.in.:

• Pokonywanie własnych barier i ograniczeń;

• Mentoringu w oparciu o wartości;

• Konsekwencja w działaniu i dążenie do celu;

• Startupy;

• Budowa i rozwój organizacji;

• Lean Management i kultura organizacyjna;

• Kroki milowe w zakładaniu biznesu (w tym pierwszy inwestor).

Do grona prelegentów Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu zaprasza przedsiębiorców gotowych podzielić się ze światem swoim osobistym doświadczeniem drogi zawodowej, którą przeszli. Dowiemy się z jakich narzędzi korzystali, co było dla nich inspiracją i jak poradzili sobie, kiedy na ich drodze pojawiały się przeszkody. Forum oprócz wartości merytorycznej przekazywanej przez wybranych przez nas prelegentów, ma także elementy pobudzania sprawczości i motywowania. Transfer wiedzy od najbardziej natchnionych osób, znających różne twarze biznesu. Zapraszamy do objęcia patronatem medialnym tego przedsięwzięcia.

Źródło: Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu

Foto: Carlos Arthur R.M/ Unsplash

Zostaw komentarz