fbpx

#Power Planet Człowiek-Środowisko-Biznes. Konferencja hybrydowa.

7 października 2020
530 Wyświetleń

LAJF Magazyn Lubelski ma przyjemność objąć patronat medialny nad konferencją hybrydową #Power Planet Człowiek – Środowisko – Biznes, która odbędzie się 21 października 2020 r., o godz. 13.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, ul. Artura Grottgera 2. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu.

Budowanie świadomości poprzez propagowanie dobrych idei i praktyk, jest odpowiedzialnością spoczywającą na nas wszystkich. Edukowanie społeczeństwa na temat zrównoważonego rozwoju należy do nadrzędnych celów praktyków biznesu. II Forum poświęcone środowisku otwiera dyskusję o wpływie działalności gospodarczej na otaczający nas świat. Chcemy ująć człowieka, wpływ jaki wywiera holistycznie, zarówno na mikro jak i na makro skale, a także wskazać cyrkularność tego zjawiska: człowiek wpływa na środowisko, jednocześnie środowisko jest elementem wpływającym zarówno na zdrowie psychiczne jak i fizyczne człowieka. Zakres merytoryczny przedsięwzięcia skupi się na kluczowych zagadnieniach związanych z ochroną środowiska i miejscem człowieka w środowisku: Zanieczyszczenia powietrza a jakość środowiska, Kondycja i zdrowie człowieka, Eco-innowacje, Technologia a środowisko, Gospodarowanie odpadami, Fundusze wspierające, Marketing pro-ekologiczny, Zdrowa żywność.

Za cel stawiamy sobie udowodnienie, że zrównoważony rozwój przynosi korzyści wszystkim. Od tego w jaki sposób prowadzimy biznes będzie zależało, czy świat dookoła nas, także będzie dobrze prosperował. Pokażemy, że zdrowie i dobrostan człowieka są ściśle powiązane ze stanem środowiska, a naszą odpowiedzialnością jest o nie zadbać.

Pamiętajmy, że odpowiedzialność jest wspólna, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na konferencję, która będzie świetną okazją do poznania idei i praktyk będących elementami zrównoważonego rozwoju człowiek – środowisko – biznes.

21 października 2020 r., godz. 13.00, Lubelskie Centrum Konferencyjne, ul. Artura Grottgera 2.

Źródło: Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu

Zostaw komentarz