fbpx

Rozpoczął się nabór uczestników do projektu „Kino bawi, uczy i wychowuje”

5 lipca 2021
718 Wyświetleń

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przygotowało wakacyjne spotkania filmowe w ramach projektu „Kino uczy, bawi i wychowuje”. W repertuarze są najnowsze filmy i animacje. Każde spotkanie obejmie pokaz specjalnie dobranego filmu oraz krótką prelekcję psychologa, wprowadzającą uczestników w tematy podejmowane w filmie i rozwijającą kompetencje społeczno-emocjonalne widzów. W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa.

Najbliższe spotkanie już 15 lipca 2021, o godz. 10:30. Dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (I-III klasa, szkoła podstawowa) przygotowana została projekcja ze studia Dreamworks „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności”. Jest to opowieść o uroczej dziewczynce, Lucky, której przygoda życia zaczyna się, kiedy poznaje mustanga o imieniu Wolny Duch. Starszym dzieciom (klasy IV-VIII, szkoła podstawowa) organizatorzy zaprezentują widowisko fantasy „Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów”, w którym pierwsze skrzypce gra laureatka Oscara – Angelina Jolie, a wspierają ją: David Oyelowo, Anna Chancellor, Clarke Peters i Michael Caine. Początek spotkania o godz. 10:45.

Obowiązują zapisy w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9, tel. 84 639 23 13. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o kwalifikacji do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. W projekcie mogą brać udział dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa) wraz z opiekunami, zamieszkujące lub uczące się na terenie miasta Zamościa. Bilety na seans są sfinansowane ze środków otrzymanych z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązania Problemów Alkoholowych na 2021 rok.

Celem programu jest zwiększenie oferty form spędzenia czasu wolnego, wzrost świadomości na temat zagrożeń, wzmocnienie postawy prospołecznej, prozdrowotnej i prorodzinnej, przeciwdziałanie uzależnieniom.

Szczegółowe informacje: www.stylowy.net

(ann)

foto Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu

Zostaw komentarz