fbpx

Ruszaj na przygodę życia!

21 września 2015
Komentarze wyłączone
1 019 Wyświetleń

renault_0544 (2)Ostatnim nabytkiem stajni RENAULT oraz jednym z najnowszych i budzących spore zainteresowanie modeli jest KADJAR. Ten wyjątkowy samochód, jak przyznają sami twórcy jest nie tylko modelem, który świetnie wypełnia lukę nader modnych w ostatnich czasach crossoverów, doskonale wpasowuje się w gusta współczesnego nabywcy, ale przede wszystkim jest zaspokojeniem ambicji samych projektantów. Jest samochodem kompletnym, któremu udaje się w zmyślny sposób połączyć dwa światy – wyboiste bezdroża przygody oraz wielokilometrowe trasy i miejską dżunglę. KADJAR to nowa wizja crossovera o płynnej, zmysłowej linii i atletycznym designie. Stylistyka wnętrza łączy sportowe cechy z wysokiej jakości materiałami wykończeniowym, a wszystko to zamknięte w gabarytowo subtelnej sylwetce nadwozia i opatrzone innowacyjnymi jednostkami Energy TCe 130 i wysokoprężnymi: Energy dCi 110 i 130 KM. Są to silniki wydajne, niezawodne i oszczędne. Oprócz systemu Stop & Start z funkcją odzyskiwania energii podczas hamowania zastosowano w nich szereg zaawansowanych technologii (downsizing, obniżone opory tarcia, układ wtryskowy najnowszej generacji) zapewniające im wzorcowy poziom sprawności i zużycia paliwa. Kontynuując przygodę z KADJAR-em nie sposób zauważyć szeregu usprawnień, które nie tylko dostarczają nam uczucia komfortu, ale przede wszystkim nieustannie czuwają nad naszym bezpieczeństwem w czasie podróży. Na szczególną uwagę zasługują w tej kwestii:

– Easy Park Assist – automatyczne parkowanie bez użycia rąk
– odczytywanie znaków drogowych – system ostrzeże przed niebezpieczeństwem
– asystent pasa ruchu – nie zjedziesz z drogi np w wyniku zaśnięcia
– system kontroli martwej strefy w lusterku.
Całości dopełnia bardzo intuicyjny, dotykowy system multimedialny z nawigacją satelitarną, telefonem i łącznością z internetem, który może zostać spersonalizowany wedle ustawień i preferencji właściciela.

Jak sami widzimy zdecydowanie jest na co czekać, co testować i czym się interesować. Wszystkich z Państwa zapraszamy na Dni Otwarte RENAULT przy okazji których będzie również miała swoją premierę najnowsza wersja w gamie KADJAR-a -LIFE. (bpac)

Komenatrze zostały zablokowane