fbpx
WAŻNE
Europejskie Dni Archeologii w Lublinie (10 czerwca, 2023 9:52 am)
“Zmysły i emocje” – wystawa (9 czerwca, 2023 11:44 am)
700-lecie Wilna na Litewskim (7 czerwca, 2023 9:54 am)
W lubelskim Teatrze Muzycznym w czerwcu! (6 czerwca, 2023 8:55 am)

“Sekretne życie w dobrostanie”. Nowy projekt dla kobiet 60+

7 czerwca 2022
441 Wyświetleń

Centrum Wsparcia Liderek serdecznie przygotował dla kobiet 60+ projekt “Sekretne życie w dobrostanie”. Wśród działań: warsztaty psychoprofilaktyczne, treningi umysłu, działania rękodzielnicze, wyjścia do instytucji kultury oraz poradnictwo psychologiczne. Spotkania odbywają się w DDK SM „Czechów” w Lublinie oraz GOK Dębowa Kłoda. Program jest bezpłatny.

Zapisy:

Organizator, czyli Centrum Wsparcia Liderek przy Stowarzyszeniu Wspierania Aktywności “Bona Fides” w Lublinie „Sekretne życie w dobrostanie” to program dla kobiet 60+, które dość mają stereotypów dotyczących ich aktywności, bądź bierności oraz chcą wreszcie zadbać o siebie i swoją równowagę. Tematy, które zostaną poruszone to m.in. : poświęcanie się rodzinie i obowiązkom domowym, przemęczenie, frustracja, nieumiejętność stawiania granic i radzenia sobie z trudnymi emocjami. Zaproponowane będą narzędzia do budowania dobrostanu psychofizycznego i rozwoju swoich pasji.

Zadanie „Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu osób starszych poprzez wspieranie różnorodnych form ich aktywizacji (realizacja Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych na lata 2021-2025) współfinansowane jest ze środków Województwa Lubelskiego, działającego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

Zostaw komentarz