fbpx

Spotkanie dla mieszkańców Lublina w sprawie inicjatyw lokalnych

Jeśli chcesz coś zmienić w swojej najbliższej okolicy weź udział w otwartym spotkaniu, które odbędzie się środę (9 grudnia). Jego temat to zmiany w uchwale dotyczącej inicjatywy lokalnej.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 i odbędzie się w formule online. To kolejny etap konsultacji, które trwają od 2 grudnia. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą do niego dołączyć poprzez platformę Zoom, klikając w link.

 Zapraszamy do udziału w spotkaniu, podczas którego porozmawiamy o tym, jak udoskonalić proces oceny wniosków zgłaszanych przez mieszkańców Lublina, którzy chcą zmienić coś w swojej najbliższej okolicy. Mamy nadzieję, że wspólna dyskusja wskaże jak najlepsze rozwiązania w tym zakresie – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.

Celem spotkania jest wypracowanie wspólnie z mieszkańcami propozycji zmian w uchwale Rady Miasta Lublin, która dotyczy nas wszystkich. Uchwała określa tryb i szczegółowe kryteria oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej. Do 18 grudnia każda zainteresowana osoba może wysłać swoje opinie i uwagi. Zrobić to można drogą elektroniczną przy użyciu formularza konsultacyjnego dostępnego pod likniem: https://tiny.pl/7sbgg na adres: konsultacje@lublin.eu lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy. Na stronie lublin.eu znajdą też Państwo uchwałę, która określa tryb i szczegółowe kryteria oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej w obecnej formie.

Źródło: Biuro Prasowe w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin

Foto: Sincerely Media/ Unsplash

Zostaw komentarz