fbpx

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie 

13 listopada 2019
808 Wyświetleń

Trwa rejestracja dla uczestników na wydarzenia w ramach 12. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która rozpocznie się już 18 listopada. Przez cały tydzień odbywać się będą różnorodne spotkania poświęcone szeroko pojętej przedsiębiorczości. Na tegoroczną edycję zgłoszonych zostało już ponad 40 wydarzeń w naszym regionie.

Na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl znajduje się aktualna baza wszystkich wydarzeń organizowanych w ramach 12. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wśród tematów można znaleźć między innymi warsztaty z social media, zarządzania firmą, tworzenia biznesplanu, strategii marketingowej, księgowości czy prawa podatkowego. Nie zabraknie również szkoleń z kompetencji miękkich, na przykład wystąpień publicznych lub radzenia sobie ze stresem. Uczestnicy mogą też liczyć na indywidualne porady biznesowe z doradcami.

Wydarzenia są skierowane do wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością, bez względu na wiek i doświadczenie. Rejestracji na wydarzenia można dokonywać na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Koordynatorem regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest firma HugeTECH. Partnerami Głównymi, którzy wspierają tegoroczną edycją są: Samsung Inkubator, Edge One Solutions, eduLAB, Urząd Miasta Lublin oraz Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2018 roku w ŚTP włączyło się ponad 900 partnerów, którzy zorganizowali 1400 wydarzeń, w których wzięło udział 112 000 uczestników.

 

 

Zostaw komentarz