fbpx

Teatr szyty na miarę!

3 grudnia 2020
472 Wyświetleń

Teatr im. H. Ch. Andersena wychodzi na przeciw oczekiwaniom swoich odbiorców i w tej niełatwej dla wszystkich sytuacji proponuje udział w wydarzeniach, uszyty na miarę potrzeb. Grupy zorganizowane proszone są o kontakt z Działem Organizacji Widowni w celu dobrania programu do potrzeb grupy. Istnieje możliwość stworzenia działania, które będzie atrakcyjne dla grupy, dostosowane do możliwości, wieku uczestników, czasu, miejsca. Wystarczy wybrać typ wydarzenia (spektakl, warsztat), formę prezentacji lub udziału, zaproponować godzinę i okres czasu na jaki można udostępnić wydarzenie, następnie skontaktować się z Działem Organizacji Widowni, a zostanie przygotowana oferta najbardziej odpowiadająca potrzebom grupy.

Spektakle online dla grup

  • Dziób w dziób, reż. E. Depta
  • Proszę Słonia, reż. A. Klucznik (dostępny wkrótce)
  • Tymoteusz wśród Ptaków, reż. A. Klucznik (dostępny wkrótce)

Warsztaty i zabawy dla grup

Mamy także możliwość zorganizowania warsztatów online lub innego wydarzenia o charakterze edukacyjnym. Może to  być warsztat praktyczny jak wykonać lalkę teatralną lub teoretyczny z zakresu historii teatru i sztuki lalki, w formie spaceru lub pogadanki, dla dzieci, młodzieży i dorosłych Zarówno tematyka jak i forma warsztatu będzie uzgodniona indywidualnie z zainteresowanymi i zostanie przygotowana do potrzeb każdej grupy.

Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla grup zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Widowni, w celu wyboru odpowiedniego spektaklu do wieku i potrzeb grupy, formy i tematyki warsztatu, uzgodnienia terminu i okresu dostępu do wydarzenia, formy płatności i rozliczenia. 

Kontakt: organizacjawidowni@teatrandersena.pl

Źródło: Teatr im. H. Ch. Andersena

Zostaw komentarz