fbpx

Tęskno, Baasch i Marek Dyjak w Wirydarzu – ruszyła sprzedaż biletów na koncerty!

13 lipca 2020
764 Wyświetleń

Już 1 sierpnia rusza Centralny Plac Zabaw – najciekawsze letnie miejsce na mapie Lublina!
W tym roku w programie nie zabraknie dobrej muzyki. W Wirydarzu usłyszycie najciekawszych polskich artystów i ich premierowe projekty.

1 sierpnia zapraszamy na koncert Tęskno. To projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Natychmiast rozpoznawalne brzmienie jej muzyki łączy klasyczne instrumentarium z subtelną elektroniką i poetyckimi tekstami.

Z kolei Marek Dyjak zaprezentuje w Wirydarzu materiał ze swojej nowej płyty „Piękny instalator”. Jak mówi o premierowym materiale sam artysta: „Będzie to inny rodzaj muzyki, nie umiem tego opisać. Musicie Państwo posłuchać. Wydaje mi się, że nastąpił jakiś zwrot, jakaś progresja.”

Kolejnym artystą, którego usłyszycie w sierpniu w Centrum Kultury będzie Baasch. Jego trzeci album to kontynuacja dialogu muzyki tanecznej z dark-popem. Nowe artysty piosenki są rejestracją życia toczącego się pod osłoną nocy. Duszny klimat nocnego życia ujął w odważnych tekstach, po raz pierwszy sięgając w swoich utworach po język polski. Ponadto, Baasch przywiązuje dużą uwagę do wizualnej strony swoich koncertów – scenografia i światło dodatkowo podkreślają charakter jego występów.

Szczegóły i informacje o biletach znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.

Szczegółowy program Centralnego Placu Zabaw opublikujemy wkrótce.

Zostaw komentarz