fbpx

Tomasz Kot jako ekspert od seksu

7 grudnia 2013
Komentarze wyłączone
913 Wyświetleń

IMG_3840Mimo ciążącego nad Lublinem  widma Ksawerego  wieczór  5 grudnia upłyną pod znakiem edukacji połączonej z dobrą  zabawą.  Zgromadzonych, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,  widzów do łez, i to dosłownie, doprowadził nasz prywatny, polski Sex Guru, w rolę którego z powodzeniem wcielił się znany i lubiany aktor Tomasz Kot.

Dzięki sztuce autorstwa austriackiego komika Wolfganga Weinbergera znów mogliśmy poczuć się  jak studenci, tyle, że wykład w którym mieliśmy przyjemność  uczestniczyć  był zdecydowanie ciekawszy i zabawniejszy.  Głównym tematem prelekcji był sex, a przede wszystkim niezadowolenie z niego  i ten właśnie problem Kot rozłożył na cynnikii pierwsze. Na pytanie, kto ze zgromadzonych przyszedł się  tu dzisiaj pośmiać , widzowie jednomyślnie podnieśli ręce. Sex Guru odpowiedź tą jednak skwitował stwierdzeniem „tu nie ma się z czego śmiać”. Nie śmiać się jednak nie dało!

Zaangażowana w spektakl publiczność stała się obok Kota ważnym, jeśli nie  najważniejszym bohaterem, odpowiadającym na ważne i trudne pytania nurtujące przeciwną płeć. Mieliśmy okazję zajrzeć w umysły kobiet i mężczyzn, poznać różne punkty widzenia oraz różnice w postrzeganiu związków jak i samego sexu przez obie płcie, dowiedzieć się jak zrozumieć partnera i jakie sztuczki zastosować  aby związek był udany,  a to wszystko w sposób łatwy i przyjemny, oczywiście  z dużą dozą humoru.

Stwierdzenia i odpowiedzi padające w trakcie spektaklu z pewnością zaskoczyły nawet tych, którzy uznają się za wytrawnych znawców tematu. Zdecydowanie warto wybrać się na spektakl, choćby tylko po to aby dobrze się bawić i z rezerwą spojrzeć na pewne sprawy.

Stosując się do zaleceń Sex Guru , problemy damsko-męskie  najlepiej rozwiązywać rozmową,  śmiechem i dobrą  zabawą, a nie kosztownymi terapiami i wizytami w poradniach.

Wolfgang Weinberger, Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach

Tekst Blanka Koziara

Foto Krzysztof Stanek

IMG_3823

IMG_3867

IMG_3822

IMG_3802

IMG_3785

Komenatrze zostały zablokowane