fbpx

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2020

30 października 2020
1 015 Wyświetleń

Rozpoczęła się III edycja Turystycznych Mistrzostw Blogerów – ogólnopolskiej akcji prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną, której celem jest promocja walorów turystycznych poszczególnych województw. Lubelskie reprezentuje Celina Lisek, autorka bloga podróżniczego Cel w podróży.

Przez najbliższy miesiąc na profilu Facebook oraz Instagram – Cel w podróży – będą pojawiały się kolejne wpisy i zdjęcia na temat ciekawych miejsc w regionie. Nasza reprezentantka postanowiła zejść z utartych szlaków i pokazać piękne, ale mniej znane zakątki Lubelszczyzny. Podążała m.in. wzdłuż granicznej rzeki Bug poznając wielokulturowe tradycje tych okolic.

Przygody Celiny można śledzić na profilach Facebook i Instagram:

https://www.facebook.com/celwpodrozy

https://www.instagram.com/celwpodrozy/

Dodatkowo na blogu www.celwpodrozy.pl (http://www.celwpodrozy.pl) znajduje się pierwszy z dwóch Konkursowych artykułów: „Wielokulturowy Nurt Bugu, czyli śladami nadbużańskich tradycji”. Niebawem pojawi się kolejny.

Akcję wspiera Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Zachęcamy do wspierania Blogerki. Polubienia, udostępnienia, komentarze również mają duże znaczenie i mogą pomóc w zwycięstwie.

Informację o Turystycznych Mistrzostwach Blogerów można znaleźć także na oficjalnej stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Źródło: Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Foto: www.celwpodrozy.pl

Zostaw komentarz