fbpx

Wakacje z Portu Lotniczego Lublin wystartowały

6 czerwca 2023
760 Wyświetleń

Wystartował pierwszy samolot do Monastyru w Tunezji. W Porcie Lotniczym Lublina rozpoczął się sezon wakacyjny Lato 2023.

Tegoroczna oferta z lubelskiego lotniska jest wyjątkowo atrakcyjna. Kierunków jest więcej niż podczas ubiegłorocznych wakacji więcej jest też lotów do sprawdzonych już destynacji. Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii lubelskiego lotniska do siatki połączeń dołączają loty do Tunezji. Już 3 czerwca wystartowały dwa pierwsze samoloty do tureckiej Antalyi. Dwa dni później, w poniedziałek, przed godz. 5 rano, pierwszym rejsem odlecieli turyści do Tunezji.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego, poza Chorwacją i Bułgarią, kierunku z lotniska w Lublinie. Współpraca z takim lotniskiem jak Port Lotniczy Lublin daje duża szansę na powiększenie klientów. W ten sposób docieramy z naszą ofertą do osób z mniejszych miejscowości, dla których często dalekie odległości od lotnisk były barierą do zakupu wycieczki

mówi prezes Biura Podróży Exim Tours Marcin Małysz.

Exim Tours jest częścią Der Touristik Group, która od ponad 20 lat tworzy jedną z największych firm turystycznych w Niemczech. To drugi pod względem wielkości organizator wakacji w Niemczech, a sieć sprzedaży jest obecna w ponad 14 krajach, w tym również w Polsce.

Choć to dopiero początek wakacji, to już cieszę się, że udało nam się przygotować dla mieszkańców dobrą ofertę, dzięki współpracy z dotychczasowymi i nowymi partnerami. Liczę, że będzie ona rozwijała się także w kolejnych latach. Nasz region ma duży potencjał dla biur podróży, z roku na rok zwiększa się liczba mieszkańców Lubelskiego, którzy decydują się na wakacje z wylotem z najbliższego, naszego lotniska

mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Oprócz Tunezji, po raz pierwszy z Lublina będzie można polecieć również na grecką wyspę Rodos. Loty rozpoczną się 23 czerwca.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wypoczynkiem w Turcji, od początku czerwca realizowane będą loty do Antalyi aż cztery razy w tygodniu.

Niezmiennym powodzeniem cieszą się loty do popularnych miejscowości turystycznych na południu Europy – chorwackiego Splitu i Burgas w Bułgarii.

Ponadto świetną alternatywą dla komunikacji samochodem czy pociągiem są loty z Lublina, dwa razy w tygodniu, nad polskie morze do Gdańska. Atrakcyjnym w sezonie wypoczynkowym kierunkiem jest też z pewności Mediolan, dokąd samoloty z Portu Lotniczego Lublin latają trzy razy w tygodniu.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Lublin dostępne są na stronie internetowej: www.airport.lublin.pl

/artykuł sponsorowany/

Zostaw komentarz