fbpx

Więcej lotów do Turcji w 2023 roku

30 września 2022
392 Wyświetleń

Wakacyjne statystyki pokazały, że loty do Turcji z lubelskiego lotniska okazały się prawdziwym hitem. W związku z tym biuro podróży Coral Travel Poland planuje dołożyć drugą rotację do Antalyi a sezon Lato 2023 rozpocząć wcześniej, już od początku czerwca.

Kolejny miesiąc sezonu letniego potwierdził, że pasażerowie wrócili do latania. 47 828 osób obsłużył w sierpniu Port Lotniczy Lublin. Był to najlepszy wynik w dziesięcioletniej historii lotniska. Rekordowa frekwencja to zasługa m.in. bardzo dobrze przyjętych przez mieszkańców Lublina i regionu rejsów wakacyjnych w ramach akcji Lato 2022.

Cieszę się, że nasza siatka połączeń zostanie uzupełniona o kolejne loty do Turcji. Kierunek ten należy do czołówki najchętniej wybieranych przez lubelskich turystów. Jestem przekonany, że ta dodatkowa rotacja przyciągnie klientów, którzy wybiorą nasz port lotniczy, jako początek
wakacyjnej przygody

– mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Antalya jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości turystycznych na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Z jednej strony jest to region pełen zabytkowej architektury, z drugiej, turyści znajdą tu plaże i hotele z dobrze przygotowaną infrastrukturą, i dla rodzin z dziećmi i dla
singli czy par a wszystko to w dobrej relacji jakości do ceny. W ostatnich sezonach udział Turcji w zagranicznych podróżach mocno się zwiększył.

Liderem w organizacji wakacji do Turcji z polskich lotnisk jest biuro podróży Coral Travel Poland. W ostatnim sezonie co drugi turysta wylatujący z Polski na wakacje do Turcji wyjechał właśnie z Coral Travel Poland. Biuro wciąż rozszerza dostępność o wyloty lokalne i zwiększa ich częstotliwość. Dlatego rozwija też swoją ofertę z wylotami do Turcji z Lublina. Już od 3 czerwca 2023 r. będą realizowane dwa połączenia tygodniowo na trasie Lublin – Antalya.

Jest to kolejna już zapowiedź połączeń na wakacje 2023. Od 2 czerwca 2023 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołączy Rodos. Loty na grecką wyspę będą odbywać się raz w tygodniu aż do 6 października 2023 roku. Wycieczki można rezerwować na stronie Rainbow oraz u agentów.

Więcej: www.airport.lublin.pl

foto Krzysztof Wiśniewski | Port Lotniczy Lublin

Zostaw komentarz