fbpx

Wiemy, co sprzedajemy

10 stycznia 2018
955 Wyświetleń

Solidarność była, jest i będzie!

W kwietniu br. powstał w Lublinie raj dla miłośników słodkości – pierwsza i jedyna w Polsce kawiarnia Czekoladowa Solidarność. Od 2013 roku właścicielem lubelskiej marki jest polska firma Colian Sp. z o.o., która od lat dostarcza najwyższej jakości produktów spożywczych.

Tradycja smaku

Czekoladowa Solidarność niezawodnie zachwyca znanym od pokoleń smakiem czekolad oraz bogactwem najwyższej jakości pralin. Tradycja smaku pozostała niezmienna, a Solidarność poszerzyła swoją słodką ofertę i na co dzień rozpieszcza prawdziwą czekoladą na gorąco. Zaprasza na wyjątkowo aromatyczną, świeżo paloną kawę 100% Arabica z Etiopii i Brazylii oraz nie pozwala przejść obojętnie obok barwnej witryny świeżo przyrządzanych na miejscu deserów z owocami i ziarnami.

Trudno nie czuć się tu ważnym

Zawsze uprzejma i profesjonalna obsługa doradzi oraz odpowie na pytania i oczekiwania każdego gościa. Udowodni, że można nasycić się nie tylko słodko, ale i zdrowo! Kawiarnia przyciąga unikalnym, rodzimym klimatem z przełomu lat 50. i 60. Dwupoziomowa przestrzeń, wyjątkowy widok z antresoli oraz klimatyczna muzyka w tle pozwalają odnaleźć tu swoje miejsce relaksu, pracy czy rozrywki.

Zdarzyło się dawno temu, ale wciąż trwa

W każdą ostatnią sobotę miesiąca Pani Krysia zabiera dzieci w słodką podróż do Krainy baśni i słodyczy. Kameralne spotkania wieńczą szerokie uśmiechy i czekoladowe „wąsy”, którym nikt się już zresztą nie dziwi!

B2B

Obecność antresoli oraz stały dostęp do Internetu i projektora sprawiają, że kawiarnia jest również świetnie przystosowanym miejscem dla spotkań firmowych i okolicznościowych.

Dla klientów indywidualnych i biznesowych – w podziękowaniu, w prezencie, na imprezy firmowe i okolicznościowe – sklep Czekoladowej Solidarności oferuje wyjątkowe kompozycje starannie przyozdobionych koszy upominkowych ze słodkościami.

Kawiarnia i Sklep Czekoladowa Solidarność

Galeria Olimp, budynek IV

Al. Spółdzielczości Pracy 32, Lublin

https://www.facebook.com/czekoladowasolidarnosc/

Tekst Izabela Wawyk, foto Marcin Pietrusza

Zostaw komentarz