fbpx
WAŻNE
Nagroda Wielkiego Redaktora przyznana (10 sierpnia, 2022 2:39 pm)
Jak stworzyć zielny bukiet? (10 sierpnia, 2022 2:22 pm)
Stolica na Roztoczu (9 sierpnia, 2022 1:03 pm)
“Odlotowa” Nordokiada! (8 sierpnia, 2022 12:17 pm)

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

23 października 2017
865 Wyświetleń

Zapraszamy na kolejną edycję Wschodniego Forum Firm Rodzinnych, które odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym, pod hasłem „Rozwój i współpraca szansą dla firm rodzinnych”. Organizatorami wydarzenia są Krzysztof Hetman, poseł do Parlamentu Europejskiego i Mariusz Filipek, prezes Stowarzyszenia “Aktywna Europa”.

Jest to już druga edycja Forum, która dzięki zeszłorocznemu sukcesowi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Celem organizatorów jest stworzenie dla przedsiębiorców platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do zdobywania wiedzy  i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. – Zależy nam na realnym oddziaływaniu  na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Pragniemy ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania   z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy- zapewniają.

Dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, ponownie, ponad 150 uczestników Forum zdobędzie informacje  na temat optymalnych rozwiązań dla rozwoju prowadzonych działalności gospodarczych. Forum poprowadzi Ernest Bodziuch, publicysta oraz dziennikarz radiowy i telewizyjny z dwudziestoletnim stażem w największych polskich redakcjach. Obecnie od dziesięciu lat związany z Telewizją Polsat. Do niedawna gospodarz Biznes Informacji – głównego gospodarczego programu Polsat News. Gościem specjalnym zaś Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych.

LAJF ma przyjemność patronować wydarzeniu.

Szczegółowe informacje tutaj: http://rodzinnewschod.pl/

Zostaw komentarz