WAŻNE
Po zamachu na prezydenta Gdańska (Styczeń 15, 2019 10:29 am)
Arcyciekawy Arkadiusz Gola (Styczeń 14, 2019 9:50 am)
Premiera filmu o Leopoldzie Ungerze (Styczeń 14, 2019 9:35 am)

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Bezpłatne badania profilaktyczne w Tarasach Zamkowych

21 kwietnia 2018 @ 12:00 - 18:00

Akcja profilaktyczna w Tarasach Zamkowych to doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie. Warto więc wybrać się 21 kwietnia do centrum handlowego na spotkanie ze specjalistami i skontrolować stan swojego organizmu. W tym dniu każdy chętny będzie mógł również porozmawiać ze studentami o prawidłowym przygotowaniu się do badań profilaktycznych. Na poziomie -2, w godz. 12.00 – 18.00, będzie można zbadać poziom glukozy, ciśnienie tętnicze, a także poznać skład masy ciała, oznaczyć swoją grupę krwi i obliczyć BMI.

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. W czasie trwania akcji w Tarasach Zamkowych czekać będzie na nich przyjazne  Laboratorium Pluszowego Misia. Studenci, przeprowadzając wspólnie z dziećmi szereg doświadczeń, spróbują oswoić maluchy z zagadnieniami medycznymi i zachęcić do wspólnej zabawy.

W imieniu Lubelskiego Towarzystwa Studentów Analityki Medycznej serdecznie zapraszam na akcję profilaktyczną w Tarasach Zamkowych. Tym samym chcemy zachęcić wszystkich lublinian do regularnego wykonywania podstawowych badań diagnostycznych, które pozwolą odpowiednio wcześnie wykryć chorobę. Ponadto spotkanie w centrum handlowym będzie doskonałą okazją, aby dowiedzieć się, jak odpowiednio przygotować się do takich badań – mówi Kinga Lew z Lubelskiego Towarzystwa Studentów Analityki Medycznej.

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2018
Czas:
12:00 - 18:00

Miejsce

Tarasy Zamkowe
Aleja Unii Lubelskiej 2
Lublin,
+ Google Map