fbpx

Wygraj bilety na dowolny seans do Multikina!

22 września 2014
Komentarze wyłączone
596 Wyświetleń

“Słowo na M”, “Miasto 44”, “Jako w piekle, tak i na ziemi” czy “Więzień labiryntu”, to tylko niektóre propozycje Multikina, na które możecie się Państwo wybrać. Lajf ma do rozdania wejściówki obowiązujące codziennie od poniedziałku do czwartku, do 30 września, na dowolnie wybrany seans. Oto kilka naszych sugestii:

Słowo na MSłowo na M–  Kto jest ciekawy jak Daniel Radcliffe znany z roli  Harry’ego Pottera radzi sobie w komedii romantycznej, ma ku temu okazję.   Wallace (Radcliffe) i Chantry (Chloe Kazan) poznają się na przyjęciu i od razu nawiązuje się między nimi więź oparta na… przyjaźni. Mogą ze sobą porozmawiać o wszystkim: od filmów, do rozczarowujących prezentów gwiazdkowych. Od pierwszej chwili pojawia się między nimi chemia, ale jest jedna poważna przeszkoda – Chantry od pięciu lat jest w poważnym związku, co z góry umiejscawia Wallace’a w tzw. strefie przyjaźni.
Wallace jest bystrym, życzliwym, ale i nieco cynicznym romantykiem, z głową pełną anegdot, wniosków, obserwacji i absurdalnych ale zabawnych teorii. Zawsze stara się słusznie postępować, ale raz za razem pakuje się w skomplikowane sytuacje. Wierzy, że miłość nie jest wymówką, by zachowywać się niedojrzale – nie chce zdradzać, okłamywać, ani ranić drugiej osoby. Może rozmawiać o wszystkim i z każdym, ale nigdy wcześniej nie poznał osoby, przy której czuje się tak dobrze jak przy Chantry. Ona to urocza, z ujmującą ciekawością świata i absurdalnym poczuciem humoru młoda kobieta. Lekko antyspołeczna, ale kiedy poczuje się komfortowo w czyimś towarzystwie, od razu wpuszcza go do swojego świata. Ma poukładane życie, z którego jest zadowolona, ale życie się zmienia, a Chantry nie radzi sobie zbyt dobrze ze zmianami. Od pięciu lat jest w związku z Benem i dopiero po poznaniu Wallace’a zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo odizolowała się od świata. 

miasto 44Miasto 44 to wysokobudżetowy film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”. Zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego. Film „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim. Nie wynika to jednak z nadmiernej brawury, czy młodzieńczej lekkomyślności – taka postawa jest czymś naturalnym w otaczającej ich rzeczywistości, kiedy śmierć grozi na każdym kroku.

Jako-w-piekle-tak-i-na-ziemi-plakatJako w piekle, tak  na ziemi, propozycja dla osób o mocnych nerwach.  Scarlett Marlowe (Perdita Weeks), zbuntowana poszukiwaczka przygód i błyskotliwy archeolog, poświęciła życie poszukiwaniom jednego z największych skarbów historii: kamienia filozoficznego Flamela, który wg legendy zamienia metal w czyste złoto i gwarantuje życie wieczne. Udręczona samobójstwem ojca i pogłoskami o jego niepoczytalności, Scarlett owładnięta jest jedną obsesją – nie spocznie, póki nie dokończy dzieła ojca i nie udostępni światu jego dziedzictwa. Po rozwiązaniu serii łamigłówek, młoda kobieta odkrywa, że posiadający olbrzymią moc kamień znajduje się pod ulicami Paryża, ukryty w największej na świecie krypcie: paryskich katakumbach. Aby udokumentować swoją misję, Scarlett rekrutuje swoją dawną miłość i towarzysza wypraw, George’a (Ben Feldman)– błyskotliwego archeologa zajmującego się przywracaniem dawnej świetności historycznym pomnikom oraz Benji’ego (Edwin Hodge) – cierpiącego na klaustrofobię kamerzystę – amatora, zupełnie nieświadomego tego, dokąd zawiedzie go ta wyprawa.

Wybór należy do Państwa! Aby wygrać zaproszenia należy wysłać na adres: redakcja@lajf.info odpowiedź na jaki film chce się wybrać oraz dlaczego.

Komenatrze zostały zablokowane