fbpx
Wystawa klocków LEGO - LEGO Batmobil

Wystawa klocków LEGO – Pięć milionów klocków

9 czerwca 2020
1 575 Wyświetleń

W Lublinie została otwarta wystawa przedstawiająca budowle z klocków lego. Hasłem przewodnim jest „Inwazja gigantów”. Wystawę można oglądać w centrum handlowym SKENDE w Lublinie. Składają się na nie makiety znanych budowli czy wolnostojące postaci, wśród których są naturalnej wielkości Elvis Presley, Freddy Mercury i Robert Lewandowski. Aby przetransportować wystawę potrzeba aż dziesięciu TIR-ów.

Organizatorzy wymagają przestrzegania reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja rąk, odpowiednia odległość pomiędzy zwiedzającymi). Zapewniają również o systematycznym dezynfekowaniu i ozonowaniu poszczególnych elementów wystawy.

Prezentację można oglądać do końca sierpnia.

Wystawa klocków lego to międzynarodowe przedsięwzięcie, pierwsza polska odsłona miała miejsce w grudniu 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Aby ja przetransportować w nowe miejsce – potrzeba aż 10 TIR-ów.

Wystawę można oglądać w Centrum Handlowym Skende Shopping do 30 sierpnia. Jak zaznaczają organizatorzy z powodu pandemii koronawirusa są przestrzegane wszystkie procedury zwiedzania wystawy włącznie z używaniem maseczek, dezynfekcją dłoni. Poszczególne elementy ekspozycji systematycznie są ozonowane i odkażane.

Szczegóły dotyczące godzin otwarcia i zakupu biletów na stronie internetowej Wstawa Klocków oraz 3D gallery

Czytaj też: 11,5 mln zł na wsparcie mieszkańców z niepełnosprawnościami

Zostaw komentarz