fbpx
WAŻNE
IKEA inwestuje pół miliarda złotych (20 lutego, 2024 4:43 pm)
LPEC podsumowuje rok 2023. (20 lutego, 2024 4:38 pm)
Ile kosztuje wynajęcie billboardu w Lublinie? (30 stycznia, 2024 11:30 pm)
Lublin – mieszkania na sprzedaż (16 stycznia, 2024 7:09 pm)
Wyjątkowy Jarmark na Rybnej (15 grudnia, 2023 3:38 pm)

Z Lublina do Liverpoolu

23 maja 2017
Komentarze wyłączone
1 178 Wyświetleń

LUZ_1Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, w niedzielę rozpoczęła loty na nowej trasie z Lublina. Najnowsze połączenie WIZZ między Lublinem, a Liverpoolem w Wielkiej Brytanii odbywa się dwa razy w tygodniu, w środy i w niedziele. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 39 PLN*.

Liverpool cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów dzięki swojej znanej drużynie piłkarskiej oraz legendarnemu zespołowi The Beatles, któremu zawdzięcza tytuł “Światowej Stolicy Popu” w Księdze Rekordów Guinnessa.  

WIZZ niedawno dodał dwie nowe trasy to siatki połaczeń swojej lubelskiej bazy. Trasy do Tel Awiwu i Kijowa rozpoczną się odpowiednio w czerwcu i sierpniu. Siatka połączeń Wizz Air w Lublinie składa się obecnie z dziewięciu tras do sześciu krajów, a ilość oferowanych miejsc w sprzedaży na 2017 rok wynosi 346 000 tysięcy, co oznacza 12% wzrost w stosunku do roku ubiegłego. Wraz z najnowszym połączeniem z Lublina do Liverpoolu, obecnie polska siatka połączeń WIZZ składa się ze 151 tras do 28 krajów.

Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy w Wizz Air, powiedział: “Po niedawnym ogłoszeniu lotów z Lublina do Kijowa i Tel Awiwu cieszymy się, że świętujemy rozpoczęcie naszej najnowszej trasy z Lublina do Liverpoolu. Obok Doncaster Sheffield, Glasgow i Londynu Luton, Liverpool jest czwartm kierunkiem do Wielkiej Brytanii dostępnym obecnie w ofercie tanich połączeń Wizz Air z Lublina. Jesteśmy przekonani, że polscy klienci z radością będą zwiedzać miasto Beatlesów dzięki naszym bardzo niskim cenom, doświadczając przy tym  doskonałej obsługi na pokładzie. Miejsca są dostępne w sprzedaży i zaczynają się już od 39 zł!

 

Komenatrze zostały zablokowane