fbpx

Zaczyna się „Festiwal Turystyki Rowerowej – Roztocze bez granic”

13 sierpnia 2021
619 Wyświetleń

Już jutro, 14.08.2021 r., startuje pierwszy rajd w ramach „Festiwalu Turystyki Rowerowej – Roztocze bez granic”, „Odkrywamy Roztocze” na trasie Lubaczów – Tomaszów Lubelski. Start nastąpi o godz. 9:00 na Rynku Miejskim w Lubaczowie. Na mecie w Parku Miejskim im. Augusta Krzyżanowskiego w Tomaszowie Lubelskim uczestnicy oczekiwani są o godz.18:20. Tam będzie czekał piknik rowerowy zorganizowany przez Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelskim oraz loteria fantowa i konkursy z wartościowymi nagrodami rzeczowymi.

„Festiwal Turystyki Rowerowej – Roztocze bez granic” organizowany jest przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną, Powiat Lubaczowski oraz Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną. Partnerem Festiwalu jest Województwo Lubelskie oraz Województwo Podkarpackie.

Celem Festiwalu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych Roztocza w województwie lubelskimi województwie podkarpackim.

Szczegółowe informacje dot. Festiwalu znajdą Państwo na stronach: www.lrot.pl (http://www.lrot.pl)orazwww.roztoczebezgranic.pl  (http://www.roztoczebezgranic.pl).

(ann)

foto Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna

Zostaw komentarz