fbpx

Konkurs fotograficzny: Lubelskie tak widzę!

30 kwietnia 2015
Komentarze wyłączone
1 257 Wyświetleń

logo2Natura, przedsiębiorczość, krajobrazy, architektura zabytkowa i nowoczesna, infrastruktura, ginące zawody i nowe technologie, tradycyjne produkty i regionalna kuchnia, turystyka, rekreacja i sport, ale też ludzie, pasja, piękno i dynamika – to wszystko zawiera się w słowie Lubelszczyzna.

„LAJF magazyn lubelski”, pod patronatem  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, organizuje dla swoich czytelników konkurs fotograficzny, będący kontynuacją edycji z ubiegłego roku. Tematyka konkursu dotyczy zatem regionu, dlatego zachęcamy do przedstawienia miejsc z województwa lubelskiego, szczególnie atrakcyjnych i Wam bliskich, z dołączoną krótką charakterystyką i uzasadnieniem, dlaczego właśnie to miejsce jest tak ważne. Mile widziane są zarówno pojedyncze zdjęcia, jak i fotoreportaże. W konkursie mogą wziąć udział fotografujący amatorsko i profesjonalnie. Zapraszamy również nowicjuszy. Dla zwycięzcy przewidujemy nagrodę niespodziankę oraz publikację w naszym magazynie, a także roczną prenumeratę LAJF-a.

Prace prosimy wysyłać w terminie do 30 marca 2016 roku na adres: redakcja@lajf.info z dopiskiem: Konkurs: Tak widzę Lubelskie!

Zwycięskie prace wyłoni grono fotografików LAJF-a oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. O rozstrzygnięciu konkursu oraz uroczystym wręczeniu nagrody powiadomimy na stronie www.lajf.info

 

Komenatrze zostały zablokowane