fbpx

O nas

„LAJF magazyn lubelski” to pierwszy w historii Lubelszczyzny bezpłatny magazyn społeczno-biznesowo-kulturalny prezentujący pasjonatów, wydarzenia i interesującą codzienność na wielu płaszczyznach życia. Tworzymy LAJF-a z myślą o czytelnikach, którym bliska jest radość życia i czerpanie z niego całymi garściami. Naszym celem jest pokazanie, że spędzenie życia na Lubelszczyźnie może być powodem  satysfakcji oraz spełnienia swoich marzeń o dobrym życiu.

Nowoczesny layout, użyteczne rubryki, przejrzysta struktura,  jakość druku, doświadczenie zespołu redakcyjnego oraz współpracujących z redakcją osobowości, znakomity serwis fotograficzny gwarantują wysoki poziom materiałów redakcyjnych. Od ponad pięciu lat staramy się wnosić świeżość  i nową jakość na regionalnym rynku prasowym wskazując nową rolę dla prasy bezpłatnej w Polsce. Jako główny cel stawiamy sobie przede wszystkim promocję Lubelszczyzny – jej walorów turystycznych, gospodarczych oraz potencjału społecznego. Istotną zaletą pisma jest fakt, iż docieramy do osób, które swoimi decyzjami przyczyniają się do rozwoju regionu oraz wszystkich tych, którzy chętnie angażują się w działania pro-lokalne. Nasi czytelnicy to osoby wykształcone, doświadczone zawodowo, aktywne i ciekawe świata. To właśnie im, ich rodzinom i przyjaciołom, ale także turystom i gościom biznesowym, coraz chętniej odwiedzającym Lubelszczyznę, pokazujemy wyjątkowe i niepowtarzalne walory naszego województwa oraz udowadniamy, że Lubelszczyzna to region o ogromnych możliwościach i dalekosiężnych perspektywach.

LAJF-a tworzy zespół doświadczonych publicystów i młodych dziennikarzy. Wśród naszych fotografików są osoby nagradzane w najpoważniejszych konkursach fotograficznych, w tym w Grand Press Photo. Charakterystyczna biało-czarna okładka naszego magazynu z biało-czerwonym logo jest najbardziej rozpoznawalną spośród wszystkich innych tytułów prasowych. Dzięki wypracowanemu systemowi dystrybucji LAJF jest obecny w kilkuset miejscach w takich miastach jak  Lublin, Chełm, Kraśnik, Nałęczów, Kazimierz Dolny i Lublin. Jesteśmy na lotnisku w Świdniku i w większości miejsc, gdzie bywają nasi Czytelnicy, których mamy już blisko 30 tysięcy.